Mada,  Namai

Audiniai: ir drabužiams, ir namams

Šiomis dienomis tapo itin populiaru viską pirkti virtualioje erdvėje. Kodėl gi ne? Tai itin patogu, sutaupo galybę laiko, nereikia niekur eiti iš namų. Vieni pliusai, tiesa? Pirkti internete galima praktiškai viską: nuo popieriaus lapo iki naujausio modelio žoliapjovės. O jei, pavyzdžiui, norime pasisiūti naują suknelę, kostiumą ar paltą, tačiau neturime tam tinkamos medžiagos? Šilkas, kašmyras, vilna, melanžas… Audiniai internetu – geriausias sprendimas,  Lengva išsirinkti, kai žinai, kur ieškoti!

Audinių įvairovė

Audiniai internetu tapo tokia pat populiaria preke, kaip ir knygos, kosmetika, kvepalai, elektronika ar kiti dalykai, kuriais dažniausiai prekiauja internetinės parduotuvės. Prieš renkantis audinį, turite nuspręsti, ką iš jo siųsite:

  • vasarinį ar žieminį sezoninį drabužį;
  • tinkamą nešioti namuose;
  • dalykinio stiliaus aprangą darbui;
  • lauko aprangą;
  • suknelę ar kostiumą šventėms.

Kai tiksliai žinosite, kas reikalinga, pasirinkti iš gausybės audinių bus paprasta kaip dukart du. Kaip pavyzdžiui, internetinėje „Šilko tekstilės“ parduotuvėje rasite itin platų asortimentą. Audiniai internetu pasiekiami vos keliais mygtuko spustelėjimais. Rinkitės iš: aukščiausios kokybės vilnos (vilnos, tinkamos suknelėms, paltams, kostiumams ar dalykiniams kostiumėliams), šilko (kaklaraištinio, marginto, atlasinio, krepinio, šifoninio) , aksomo, medvilnės, Cupro, lino, kiauraraščio ir kilpinio trikotažo, viskozės, poliesterio.

Tarkime, kad planuojate pasisiūti kostiumėlį, tinkamą keliauti į darbą (o kartais ir tiesiog pasipuošti klasikiniu stiliumi). Parduotuvėje rasite gausybę tvido audinių, iš kurių dažniausiai ir siuvami kostiumėliai: marginto, languoto, minkšto, lengvo, tankaus, plono, languoto tvido. Lengva išsirinkti visiems, ieškantiems grožio ir kokybės!

Audiniai interjere

Įsivaizduokime, kad ieškote audinio ne naujam drabužiui, o namų interjerui. Tarkime, norite papuošti kambario langus naujomis užuolaidomis, o gal atnaujinti miegamojo lovą ilgaamže, natūralaus pluošto lovatiese? „Šilko tekstilės“ audiniai internetu gali pagelbėti ir šiuo atveju: parduotuvėje prekiaujama ir audiniais, tinkamais naudoti namų tekstilei.

Mažiau laiko paieškoms – daugiau laiko sau

Puikiai suprantame, kad išsirinkti patį pačiausią audinį gali būti sunku. Būtent dėl šios priežasties, „Šilko tekstilės“ audiniai internetu yra puikus sprendimas – pasirinkimas itin platus, lengva užsakyti ir džiaugtis greitai atvykstančiu pirkiniu.