Paslaugos,  Verslas

Brūkšninio kodo svarba ir kaip jį tinkamai nuskaityti

Kiekvienas apsipirkimams mums yra įprastas dalykas ir apie daug iš jų net nesusimąstome. Tikriausiai kito apsipirkimo, kaip be brūkšninio kodo skenavimo ir įsivaizduoti negalėtume. Juk būtų taip sunku, jeigu kiekvieną prekę reikėtų vesti ranka ir tai viską nusipirkti kainuotų tikrai ne vieną minutę. Tokiu būdu susidarytų milžiniškos eilės ir apsipirkimas būtų tikrai nepatogus. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie patį  brūkšninį kodą ir aparatą, kuriuo galime jį nuskaityti.

Brūkšninio kodo pagalba galima įsigyti prekes

Kad ir į kokią parduotuvę nueitume, kad ir kokią prekę pirktume, visur reikalingas brūkšninis kodas, kurio pagalba galima jas įsigyti. Tokiame kode yra užkoduota įvairi informacija, apie kurią net neįmanoma susimąstyti. Bet tikriausiai galutiniam vartotojui, kuris įsigijo prekę, pati svarbiausia informacija yra ta, kiek daiktas kainuoja. Tad brūkšninį kodą nuskenavus per specialų aparatą, ekrane galėsite pamatyti informaciją, kuri jums reikalinga, tai yra prekės kainą. Tad vos kelios sekundės ir išmanių technologijų pagalba galite išsiaiškinti jums svarbiausią klausimą.

Kokią naudą duoda brūkšninių kodų skaitytuvai?

Brūkšninių kodų skaitytuvai duoda tikrai ne vieną naudą:

  • Jų dėka apsipirkinėjimas vyksta žymiai greičiau. Nuskenavus prekės brūkšninį kodą, vos per kelias sekundes, jos kaina būna įskaičiuota į jūsų sąskaitą ir to dėka nesusidaro ilgos eilės ir visas pirkimo procesas neužtrunka labai ilgai.
  • Nuskenavus prekę iš karto galima pamatyti jos kainą.
  • Tokių skaitytuvų dėka net nebereikia stovėti eilėse ir laukti, kada pardavėja visas prekes nuskenuos ir bus pateikta sąskaita, kiek už jas reikia mokėti. Kai kuriuose parduotuvėse jau patys pirkėjai vaikščiodami po prekybos centrą gali skenuoti prekių brūkšninį kodą ir taip vykdydami apsipirkimą.

Kokios parduotuvės gali naudoti brūkšninio kodo skaitytuvus?

Kiekvienos prekyba užsiimančios parduotuvės gali turėti brūkšninių kodų skaitytuvus. Ir nesvarbu ar ta parduotuvė yra didelė ar maža, patogumas turint šį aparatą yra nepaprastas. Turbūt ne kartą esate buvę mažesnėje kaimo parduotuvėje, kur viskas į kasos aparatą vedama rankomis. Tad perkant net ir kelias prekes, visas procesas užima kur kas daugiau laiko. Be to, parduotuvės, kurios naudoja tokius aparatus patiria kur kas mažiau klaidų, nes informacijos nereikia vesti rankomis, kas sudaro ganėtinai didelę galimybę suklysti. Tad nesvarbu, ar parduotuvė prekiauja maisto produktais, kosmetika, sodo reikmėmis ar kitais panašiais dalykais, brūkšninio kodo skaitytuvas gali pagelbėti kasdieninėje veikloje.