Paslaugos

Darbuotojų paieška – ko nereikia žadėti?

Norite privilioti darbuotoją į savo darbovietę? Jeigu jis jau turi darbą, tuomet greičiausiai esate paruošęs visą sąrašą dalykų, kuriuos jis gautų pas jus. Darbuotojų paieška labai sudėtingas procesas, todėl nenuostabu, jog darbdaviai imasi bet kokių priemonių, jog priviliotų patyrusius darbuotojus. Viena jų – melas. Deja, bet darbdaviai pokalbio metu meluoja. Ne tik apie darbo sąlygas, karjerą, bet ir atlyginimą. Tuo labiau, jeigu atlyginimas yra nefiksuotas. Tokiu atveju neretai darbdaviai pasako didesnę sumą, nei darbuotojas iš uždirbs. Deja, bet tai nenuveda darbdavio toli. Darbuotojas po kurio laiko vis tiek supras, jog buvo apgautas ir ieškos darbo kitoje įmonėje, o darbdaviui teks ieškoti naujo darbuotojo. Patikimi personalo paieška užsiimantys partneriai https://personalogrupe.lt

Kodėl svarbu darbdaviams būti atviriems?

Neretai galima pastebėti, jog darbdaviams labai svarbu, jog darbuotojas sutiktų ateiti dirbti į jų įmonę, todėl jie tiesiogine ta žodžio prasme pamiršta, kad darbo pokalbio metu duotus pažadus reikia tesėti. Pavyzdžiui, jeigu darbdavys pažada darbuotojui karjeros galimybes, su laiku ir patirtimi didėjantį atlyginimą, tuomet ne nuostabu, jog po kurio laiko darbuotojui pradeda kilti klausimas, tai kur visos tos žadėtos sąlygos? Darbdaviai neretai pamiršta, jog svarbu ne tik darbuotoją įtikinti ateiti dirbti pas jį, bet ir išlaikyti darbuotoją. Jeigu sutartis neterminuota, tuomet darbuotojas ne įsipareigoja jums dirbti ir gali išeiti bet kuriuo metu.

Kiek kainuoja darbuotojo išlaikymas?

Darbuotojai neretai skundžiasi, kokius mažus atlyginimus siūlo darbdaviai ir kur kas labiau apsimoka dirbti sau. Tačiau daugelis ignoruoja faktą, jog dirbdami sau turi mokėti kur kas mažesnius mokesčius, nei moka darbdavys už darbuotojo išlaikymą. Taigi pažiūrėkite, ką moka darbdavys? Visų pirma, nuo atlyginimo nuskaitomi visi mokesčiai, kurie sudaro tik apie 40 procentų viso atlyginimo. Taigi, kai skundžiatės atlyginimu, atsižvelkite į tai. Kitas dalykas – darbuotojo išlaikymas. Darbo priemonės, elektra – visa tai kainuoja. Ką jau kalbėti apie tai, jog daugelis darboviečių parūpina darbuotojams ne tik kompiuterius, bet ir telefonus. Nereikia stebėtis tuo, jog įmonei lieka mažiau pinigų, kuriuos gali skirti atlyginimui.