Paslaugos

Dažniausiai girdimi mitai apie interjero dizainerių paslaugas 

Gražūs namai yra tokie, kurie ne kurti remiantis madomis, tendencijomis, kurios tuo metu dominuoja, tačiau atsižvelgus į konkretaus žmogaus poreikius. O jie apima asmeniškumus, estetinio suvokimo pasaulėžiūrą, kitas smulkmenas, kurios leidžia namų gyventojams susikurti tobulai jiems tinkamą erdvę.

Mitas, kad interjero dizainas apima tik namų estetiką.

Gana dažnai tenka girdėti, kad interjero dizainerio darbas yra sukurti tokius namus, kurie atrodo patraukliai, spalvos dera, akcentai kuria jaukumą. Visgi, interjero dizainerių darbas taip pat yra sukurti ir funkcionalus namus. Tokius, kuriuose estetika dera su praktiškumu, erdvės nėra reiklios ir po daugelio metų atrodo puikiai.

Mitas, kad paslaugos yra labai brangios.

Paslaugos kainuoja, tačiau samdant specialistus dažniausiai patogu, kad jie turi tiekėjų kontaktus. O pastarieji parduoda medžiagas arba baldus, interjero akcentus pigiau. Taigi, galiausiai sumokėjus už paslaugas – net sutaupysite.

Mitas, kad jų paslaugos neturi realios naudos.

Nauda yra apibrėžiama labai įvairiai. Jeigu nenorite gaišti savo laiko ir norite būti ramus, kad Jūsų namai bus ne tik harmoningi estetine, tačiau ir funkcionalumo prasme – tokiu atveju visada, kad ir kokių paslaugų Jums reikia – verta samdyti savo sferos profesionalus.

Mitas, kad apsimoka samdyti tuos, kurie teikia paslaugas nelegaliai.

Pradėjus ieškoti specialistų galite pamatyti, kad kai kurie teikia paslaugas pigiau. Dažniausiai mažesnius nei rinkos įkainius siūlo tie, kurie paslaugas atlieka nelegaliai. Kaina gal ir mažesnė, tačiau kokybė, deja, taip pat dažniausiai ne tokia gera. Niekas neprisiima atsakomybės už suteiktas paslaugas, gali būti, kad nebus laikomasi terminų, jeigu kils konfliktas – Jūsų negins Vartotojų teisės ir t.t.

Mitas, kad interjeras nėra kuriamas atsižvelgiant į kliento poreikius.

Nors dažniausiai dizaineriai turi savo stilių, kurio taisyklių daugiau arba mažiau laikosi, tačiau faktas, kad geram specialistui kliento nuomonė yra svarbiausia.

Spauskite čia ir rasite pačius geriausius specialistus, kurie gali padėti Jums sukurti savo svajonių namus. Svarbiausia – netikėkite mitais, tarkitės su tais, kurie pripažįstami kaip geriausi ir būtinai kuo daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, kadangi jos ir padeda kurti tokias erdves, kurias būtų galima vadinti NAMAIS.