Namai,  Paslaugos

Faktai apie šilumos siurblius. Ką reikia žinoti?

Tvarus gyvenimas tikrai nereiškia, kad žmogus gyvens nepatogiai. Tai geriausiai įrodo įrangos, kurias šiuo metu galima įsigyti. Viena tokių yra šilumos siurbliai. Jie ne tik šildo patalpas, tačiau pagal poreikius ir vėsina, taip pat naudojami ir kaip vandens šildymo sistema. Patogu, kad viskas vienoje vietoje, tad netikėkite mitais, kurie gali teigti, kad tokia įranga brangi ar nefunkcionali.

Platus pasirinkimas

Daugelis teigia, kad tokia įranga tinka tik naujos statybos namuose. Tikrai ne. Žinoma, efektyvumui pasiekti visada siūlome kuo labiau izoliuoti namus, kitus objektus. Tačiau tikrai rasit tokį siurblį, kuris būtų gebus aptarnauti net ir ne A ar B klasės būstą. Su opcijomis galite susipažinti Saulesbroliai.lt prekybos vietoje.

Nereikia bijoti kainų

Mitas, kad tai yra labai brangi įranga. Galbūt kažkada kai ji buvo naujovė Lietuvoje – kainavo tiek, kad buvo prieinama ne kiekvienam. Šiuo metu kainos yra labai pakritusios, juolab, galima pirkti su subsidija. Tai leis sumokėti dar mažiau.

Saugumas yra svarbiausias

Šilumos siurbliai džiugina ne tik efektyviu būsto apšildymu, tačiau taip pat ir saugumu, kuris daugeliui žmonių yra prioritetas. Jokių degių šaltinių, jokios rizikos – mėgaukitės šiluma namuose ir išvenkite bet kokių galimų pavojų.

Mitas, kad reikia daug priežiūros

Dar vienas gana gajus mitas, kad ši įranga yra lepi. Tikrai ne. Ji kuriama taip, kad žmogus galėtų jai skirti kuo mažiau priežiūros, tačiau ji veiktų našiai. Apskritai esant bet kokiems gedimams – reikia ieškoti specialistų, o ne bandyti juos pašalinti patiems. Tačiau minimi gedimai yra reti, tad geras garantinis aptarnavimas – leis ir dėl jų nesukti galvos.

Lengvas ir greitas montavimas

Nors montavimo darbus geriausia palikti specialistams, tačiau vis tiek galima džiaugtis, kad ši įranga  montuojama labai greitai ir labai paprastai. Svarbiausia – nereikalauja nei didelių būsto korekcijos darbų, nei įrangos, kurią gali turėti tik specialistai.

Gera įranga – tarnaus Jums daug metų ir kasdien, kai tik reikia, džiugins savo galimybėmis. Šilumos siurbliai oras-vanduo – Saulės broliai jau suteikė dideliam žmonių skaičiui laimingą gyvenimą. Galbūt vienas iš jų būsite ir Jūs?