Namai

Geriamo vandens sistemos. Švarus vanduo visada po ranka

Ar karšta vasaros diena, ar ruduo, ar esate gamtoje, ar biure – vanduo visada reikalingas tam, kad mūsų kūnas tiesiog būtų gyvas. Vandens gertuvės – nėra naujiena, todėl, nors ir nelengvai ir lėtokai, bet jau imame keisti įpročius ir vandens gertuves visada nešiojame su savimi, tačiau, ar jų mums reikia, kai esame namuose ar darbe? Tikriausiai – ne. Tačiau, jei neturite geriamo vandens sistemų, vandenį geriate tiesiai iš vandens maišytuvo, o tai nėra visai saugu, žinant, kad vandens kokybė nuolat kinta.

Kiek per dieną išgeriate vandens? 

Nors ir sveikatos specialistai rekomenduoja išgerti ne mažiau nei po du litrus vandens per dieną, tikrai ne visi šį kiekį suvartoja dėl užimtumo, dėl elementaraus įpročio nebuvimo, o galbūt ir dėl to, kad esamas vanduo yra nemalonus gerti dėl savo kvapo, skonio ar spalvos. Pagalvokite, kodėl pamirštate išgerti vandens, jei visgi vanduo nėra malonaus skonio, tai signalas, kad reikėtų įvertinti jo kokybę, o ją palaikyti padės geriamojo vandens sistemos, kurios nėra labai brangus, bet labai vertingas įrengimas. 

Skanus vanduo gali tapti nauju įpročiu išgerti rekomenduojamą kiekį vandens, o jūsų šeimos nariai, ypač vaikai, įgaus įprotį numalšinti troškulį tik vandeniu, o ne saldikliais prisotintais limonadais bei sultimis, kurie tik dar labiau troškina ir sukelia įvarias dantų ar diabeto problemas. 

Saugokime gamtą 

Ekologijos ir tvarumo tema tampa kasmet vis aktualesnė, ypač kai jau tampame globalinio atšilimo akivaizdžių požymių liudininkais. Gamtos neigiamus pokyčius sukelia tik pats žmogus, daugiau niekas kitas, todėl labai svarbu susimastyti apie tai, ką mes vartojame ir kokiais kiekiais. Pradėkime nuo, kad vis dar daug gyventojų perka plastiko buteliuose esantį vandenį. Nors Europos šiukšlių perdirbimo sistema yra netgi aprašyta įstatymais, tačiau vis dar daug plastiko patenka į gamtą, vandenį, dirvožemius, kur suyra per daugiau nei 500 metų. 

Jei siekiate geresnės ateities kitoms kartoms, pradėkite jau dabar – atsisakykite vandens iš plastiko butelių ir tiesiog pasvarstykite apie geriamojo vandens sistema namuose. Čia jūs sutaupysite ir savo pinigų bei laiko, o namuose turėsite ne tik geresnį, bet ir švaresnį vandenį. 

Geriamo vandens sistemos išvalo visus mikrobus

Vandenyje nuolat vyksta įvairūs junginiai, kurie pakeičia ir paties vandens kokybę, skonį ir kitas savybes, todėl siekiant nesukti galvos dėl tokio paprasto ir kasdienai tiesiog gyvybiškai būtino dalyko kaip vanduo, įsigykite ir geriamo vandens sistemas, kurias rasite įmonėje, preikiaujančia visai galimais vandens gerinimo sprendimais bei galinčia pasiūlyti visą paslaugų spektrą – nuo konsultacijų ir tinkamos įrangos parinkimo iki sumontavimo bei nuolatinės priežiūros.