Mada

Geriausi moteriški batai kiekvienai progai

Nėra vieno tobulo batų tipo visoms progoms. Moters garderobe turi būti visa eilė batų, kurie tiktų įvairiems renginiams, kuriuose ji dalyvaus per savo gyvenimą. Nesvarbu, ar ieškote kažko elegantiško, tokio kaip aukštakulniai, ar labiau kasdieniško, stilingo ir patogaus, rinkoje rasite bet kokius moteriškus batus kiekvienai progai.

Kokie moteriški batai tinka įvairioms progoms?

Vakarienei mieste pasirinkite aukštakulnius. Jų dėka atrodysite ir jausitės pasitikinčios savimi, grakščios ir seksualios. Tiesiog nepamirškite pasirinkti tinkamo stiliaus, kuris derėtų prie vietos, progos ir aprangos. Visą aukštakulnių įvairovę rasi čia: https://ede.lt/lt/231-aukstakulniai.

Jei einate į oficialesnį renginį, rinkitės ką nors klasikinio, pavyzdžiui, balerinas. Nakčiai su draugais rinkitės ką nors linksmo ir koketiško, pavyzdžiui, basutes su dirželiais ant neaukšto kulno.

Kalbant apie darbo batus, svarbiausia yra patogumas. Norite susikoncentruoti ties savo darbu ir nesijaudinti, kad dienos pabaigoje skaudės kojas? Ieškokite žemakulnių batų, pagamintų iš kvėpuojančių medžiagų, tokių kaip oda. Vasarą puikiai tiks balerinos moterims. Venkite visko, kas per daug prašmatnu ar blizgu, tai nepridės profesionalumo prie jūsų įvaizdžio, kurį bandote sudaryti darbe.

Kasdien, tvarkant įvairius asmeninius reikalus ar leidžiant laiką su šeima, sportbačiai visada yra geras pasirinkimas. Jie yra patogūs, universalūs ir gali būti puikiai priderinami kone prie bet kokios jūsų aprangos. Jei ketinate daug vaikščioti, ieškokite sportbačių su papildoma atrama kulkšniai ir kulnui. O jei norite kažko stilingesnio ir ne klasikinio, rinkitės madingus sportbačius.

Moteriški proginiai batai

Moteriški proginiai batai – puikus pasirinkimas ypatingoms progoms. Jie yra įvairių stilių, todėl galite rasti tobulą porą prie bet kokio stiliaus suknelės ar kostiumėlio. Jie taip pat yra patogūs, todėl galėsite šokti visą naktį nesibaimindamos dėl skaudančių kojų.