Automobiliai

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kemperį nuomai?

Kemperių nuoma suteikia galimybę smagiai keliauti po šalį ar net užsienį ir nešvaistyti pinigų viešbučiams. Todėl nereikia stebėtis, kad kemperį atostogoms renkasi vis daugiau žmonių. Jeigu norite, kad atostogos būtų kokybiškos, prieš nuomojant atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Kemperio modelis

Kemperiai iš pažiūros atrodo gana panašūs, tačiau skiriasi ne tik vidaus dizainu, bet ir dydžiu bei kitais kriterijais. Todėl, jeigu norite, kad kemperis būtų tinkamas kelionei, pagalvokite, kuris modelis labiausiai tiks jums ir jūsų šeimai ar draugams, su kuriais keliausite.

Dydis

Išsirinkus kemperio modelį, turėtumėte pagalvoti apie transporto priemonės dydį. Tam tikrais atvejais tenka susidurti su situacija, kai pasirinktas modelis yra per mažas arba per didelis, tuomet tenka ieškoti naujo kemperio modelio, kuris idealiai tiktų. Nepamirškite, kad kelionė kemperiu suteiks ne tik daug įspūdžiu, bet ir greičiausiai bus viena įsimintiniausių, todėl netingėkite ir skirkite laiko kemperio paieškoms. Skyrus laiko rasite tinkantį kemperį.

Komfortas

Keliauti kemperiu smagu, tačiau kartais nepatogu, kai pasirinktas kemperis nėra tinkamai įrengtas. Dėl to būkite atidūs ir neskubėkite rinktis kemperio. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip įrengtas kemperis. Tam tikrais atvejais kemperio nuoma brangesnė vien dėl to, kad vidus įrengtas ne tik šiuolaikiškai, bet ir patogiai. Būkite atidūs, kad išsirinktumėte tai, kas idealiai tiks kelionei.

Kaina

Kemperių nuoma kainuoja skirtingai, todėl nepamirškite, kad kaina – reguliuojama. Skirkite biudžetą ir stenkitės neperžengti jo ribų. Kelionės metu reikės ne tik mokėti už kemperio nuomą, bet ir kitus dalykus, įskaitant benziną, maistą. Todėl būkite taupūs ir neskirkite nuomai daugiau, nei galite.

Nuomotojas

Ieškokite sąžiningo nuomotojo, kuris ne tik nesiūlys per brangios kainos, bet ir pasiūlys palankias sąlygas. Visų pirma, transporto priemonės draudimas – būtinas. Pasidomėkite tuo dar prieš nuomojant kemperį. Kitas dalykas – ar visos sąlygos nurodytos sutartyje aiškiai? Pasitaiko, kad būna punktai, kuriuos galima skirtingai interpretuoti. Venkite tokių nuomotojų, nes jie ne tik nesąžiningi, bet ir neretai suteikia papildomų rūpesčių.

Reguliarus kemperių remontas

Svarbu, jog kemperis būtų tinkamai prižiūrėtas, kitu atveju atostogas gali sugadinti nenumatytas remontas, kuris atsirado dėl to, jog nuomotojas tiesiog norėjo sutaupyti remonto sąskaita.