Verslas

Inovatyviose įmonėse – daugiau dėmesio komandiniams žaidimams

Tikrai nėra paprasta suburti visus komandos narius vieningai siekti tokio paties tikslo. Juk kiekvienas žmogus yra individualybė, kuri turi savo poreikius, savo tikslus, tad reikia dėti pastangų, kad pavyktų geriau suprasti  tą žmogų – suteikti jam galimybes save realizuoti įmonėje.

Šiuo metu dažnai užsakomi žaidimai kompanijoje, kurių tikslas yra suburti komandos narius, padėti jiems geriau pažinti vieniems kitus, galiausiai, paprasčiausiai padėti kur kas geriau jaustis. To rezultatas dažniausiai yra ir kur kas didesnis produktyvumas.

Suburia net ir labai skirtingus žmones

Daugeliui atrodo, kad komandiniai žaidimai geriausiai pasiteisina tokiu atveju, kai visi nariai, kurie ir yra toje komandoje, labai panašūs. Tai nėra visiškai tiesa. Kad ir kokie skirtingi žmonės – galima juos bandyti suburti į vieną komandą. Tik galimai teks išbandyti kelis metodus, kol bus rastas labiausiai tinkamas konkrečiai žmonių kompanijai.

Tinka bet kokiai įmonei

Nereikia tikėti mitu, kad dažniausiai tokie komandiniai žaidimai labiausiai pasiteisina tik tuomet, kai komanda yra jauna ir joje dažniausiai dirba labai aktyvūs žmonės. Kadangi yra tikrai daug skirtingų metodų, kurie gali padėti komandai dirbti vieningiau, žinoma, kad tokias paslaugas teikiantys specialistai dažniausiai parenka labiausiai deramą tam tikrai įmonei,

Nuo aktyvių iki pasyvesnių veiklų

Galiausiai, esti labai plati tokio tipo veiklų pasirinkimas. Nuo tokių, kurie dažniausiai ramesni, tai yra, dažniausiai tokios veiklos skatina mąstyti, iki tokių veiklų, kurios dažniausiai yra labai aktyvios ir kurios skatina daugiau pajudėti. Pastarosios labai mėgstamos vasaros metu.

Tinka bet kokiai įmonei

Tinkamai organizuojami komandos formavimo renginiai yra labai svarbūs kiekvienai įmonei. Esame tikri, kad radus tuos specialistus, kurie atlieka formavimo darbus ir turi daug patirties šiame procese – būsite tikras, kad galiausiai Jūsų komandos nariai tikrai pradės dirbti vieningiau. Pamatyti rezultatus pavyks tik išbandžius tokias paslaugas. Ir kol Jūs dar galvojate, ar Jums to reikia, tikėtina, kad konkurentai jau realiai imasi veiksmų, kurie padės jų komandai dirbti našiau.