Sveikata

Ką reikia žinoti apie hialurono injekcijas

Šiandiena galima puoselėti savo grožį įvairiomis procedūromis. Jų gausa susukti galvą gali ne vienam ir kartais, tampa sunku išsirinkti iš tokios didelės pasiūlos, kuri būtent procedūra yra reikalinga. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visos jos yra panašiai vienodas, tik skiriasi vienu ar keliais punktais. Tačiau taip nėra, kiekviena procedūrą turi aiškią specifiką ir tikslų norimą pasiekti rezultatą. Tad jei ruošiatės atlikti hialurono injekciją, šiame straipsnyje sužinosite daugiau informacijos apie šią procedūrą.

Ar verta rinktis šią procedūrą?

Jei esate nepatenkinti savo veido būkle, vis dažniau pastebite ryškėjančias raukšles, tuomet į šį klausimą yra vienintelis atsakymas – taip, tokia procedūra yra reikalinga. Atlikus hialurono injekciją rezultatas bus labai greitas matomas ir jis gali išlikti iki dvejų metų. Kadangi medžiaga į odą leidžiama adatų pagalba, ji greitai pasiekia reikiamus taškus, juos užpildydama ir prisotindama. Injekcijos pagalba yra skatinamas kolageno gaminimasis, kuris, kaip žinia, yra būtinas odai. Po šios procedūros, veidas atrodys natūraliai atjaunėjęs, įgavęs formą ir skaistesnis.

Kokios rezultato laukti po šios procedūros?

Atlikus hialurono injekciją akivaizdžiai pastebėsite sumažėjusias raukšles kaktos srityje, skruostuose, vietose prie lūpų ar nosies. Greitas rezultatas, leis džiaugtis, palyginus su kitomis procedūromis, gan ilgą laikotarpį. Šios injekcijos pagalba galėsite ne tik sumažinti turimas raukšles, bet ir pakoreguoti veido kontūrą, tai yra smakro ar skruostų sritis. Per pirmas kelias valandas po injekcijos, veidas gali būti šiek tiek paraudęs ar patinęs, gali atsirasti kraujosruvos, tačiau tai laikinas ir natūralus dalykas, kuris artimiausiu metu pranyks. Žinoma, jei vėliau pasireiškia silpnumas ir kiti nemalonūs pojūčiai, visuomet reikia kreiptis į gydytojus. Bet tokių atvejų būna labai retai.

 

Procedūros eiga

Ji yra labai trumpa, dažniausiai trunkanti apie 30 min. Pagrindiniai hialurono injekcijos procedūros žingsniai yra šie:

  1. Švirkšto ir plonos adatos pagalba į reikiamas veido sritis yra suleidžiama medžiaga.
  2. Hialurono medžiaga patekusiai tiesiai į reikiamas odos vietas pradeda veikti iš karto. Užpildo reikiamas vietas, pradeda drėkinimo procesą, skatina kolageno gamybą.
  3. Raukšlės pradeda mažėti ir rezultatas yra matomas net nenulipus nuo procedūrinio stalo.

Tokiai procedūrai papildomo pasiruošimo nereikia. Bet, žinoma, prieš ją darant, nerekomenduojama kaitintis saulėje, vartoti tam tikrus vaistus ir vengti alkoholio.

 

Ar hialurono injekcija yra skausminga procedūra?

Dažniausiai prieš atliekant tokią procedūra ant veido odos yra užtepama speciali medžiaga, kuri sumažina skausmo pojūtį. Bet, ši procedūra atliekama su labai smulkiomis adatomis, tad skausmas juntamas palyginus nedidelis. Bet aišku, kiekvienas skausmą supranta skirtingai, tad ir jo juntamas pojūtis yra individualus. Vienam tokia procedūra gali pasirodyti skausminga, o kitam atvirkščiai – net nejuntama.

Hialurono injekcijos Vilniuje – Clinicin nuoroda.