auto tikrinimas kaune
Automobiliai

Kaip nusipirkti automobilį Lietuvoje? – Atsakymas naudotis profų paslaugomis

Automobilio pirkimas Lietuvoje.?

Dažnas klausimas į kurį vieno – visiems tinkančio atsakymo negalime pateikti. Tai automobilio pirkimas Lietuvoje. Visi turime skirtingas žinias apie automobilius, skirtingus gebėjimus, biudžetą ir poreikius. Taigi šiame straipsnyje norime aptarti kaip nusipirkti automobilį Lietuvoje. Į ką daugiausiai atkreipti dėmesį, Kokie automobiliai populiariausi lietuvių auto-parke.

Pirminis poreikių nusistatymas

  • Kam bus naudojamas automobilis, kokiais tikslais. Reiktų nusistatyti, kam kokiu tikslu bus eksploatuojamas automobilis. Jeigu vežiosite vaikus iš darželio, ar mokyklos vienareikšmiškai patogiausias variantas yra mini venas – arba džipas. Šie automobiliai turi daugiau vietos yra saugesni. O gal Jus esate vienišas, važinėjate maršrutu darbas – namai ir norite kuo daugiau sutaupyti? Šiuo atveju vienas iš lietuvių populiaresnių variantų – VW Golf  dyzelinis automobilis. Pateikėme tik porą pvz , o jų yra apstu.
  • Biudžetas ir planuojamos eksploatacinės išlaidos. Būtinai įsivertinkite, jog išlaidos nupirkus automobilį nedings, o tik didės. Reikės pilti kurą, keisti padangas ir kitus eksploatacinius dalykus kaip tepalai, o kur jau draudimas, kuris skirtingo galingumo automobiliams yra skirtingas. Artėjantis taršos mokestis. Dažniausiai žmonių daroma klaida yra, jog automobilis perkamas iš paskutiniųjų pinigų, neretai dar pasiskolinant dalį iš artimųjų, o atėjus remontams kartais netgi yra imamos vartojamosios paskolos. Nepatariame taip daryti.
  • Jeigu išsirinkote automobilį iš nuotraukų, būtinai atlikite  bandomąjį važiavimą. Šiuo važiavimu pajusite automobilio valdymą, ar jis Jums patinka, ar ne. Kaip pvz iš pažiūros gražus automobilis gali būti Jums ankštas, nepatogus, o tai sukeltų tik diskomfortą.

auto tikrinimas kaune

Neklausyti kitų žmonių pasakojamų mitų, tokių kaip:

  • BMW, ar MB automobilio išlaikymas yra be galo brangus, sakoma, jog būsi pastovus klientas  autoservisuose. Šios automobilio markės nėra niekuo išskirtinės, tačiau jas perkantys žmones renkasi dėl važiavimo patogumo ir paprastai būna daugiau sudėvėtos. Tos pačios taisyklės galioja visiems automobiliams. Vakarų Europoje automobilis perkamas nepasipuikuoti prieš draugus, o kaip patikima transporto priemonė, kuri turi tarnauti. Nuvažiuojama daugybė kilometrų greitkeliais, o dar klausimas koks buvo vairuotojas, ar prižiūrėjo automobilį laiku, ar ne. Pas mus neretai matome variantą kaip nuperkamas prabangus automobilis tik tam, kad pavaidinti pasiturintį, ar kitaip sėkmingą žmogų.
  • Reikia pirkti tik iš užsienio parvarytą automobilį, kadangi lietuviai parduoda šlamštą. Deja šlamšto gali pasitaikyti tiek Lietuvoje tiek užsienyje parduodamuose automobilių skelbimuose. Reikia tikrinti automobilio būklę kiekvienu atveju, gerų ar blogų variantų pasitaiko visur.
  • VW pigios mašinos. VW kaip ir kiekvienam automobiliui galioja ta pati taisyklė. Svarbu kaip automobilis būdavo eksploatuojamas ir prižiūrimas. Gali būti tvarkingų variantų, tiek netvarkingų kiekvienoje markėje.

Pasirinkti patikimus automobilių patikros specialistus

Vieni iš žinomesnių specialistų yra PatikrintasAuto.  Atlieka automobilio apžiūra prieš pirkimą Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose.

Tekstą parengė MiestoKate komanda