Mada

Kaip prie minimalistinio stiliaus priderinti sidabrinius papuošalus?

Puiku, kad šiais laikais galime turėti bet kokį stilių, jį keisti bet kada ir kiekvieną kartą atrodyti vis skirtingai. Prie pasirinkto stiliaus visada turime pasirūpinti ir priedais, tai yra įvairiomis rankinėmis, papuošalais ir panašiai. Daugeliui, rankines pasirinkti yra kur kas paprasčiau, nei kad papuošalus. Todėl šiame straipsnyje ir norėtume daugiau papasakoti, kaip reikėtų prisiderinti sidabrinius papuošalus prie minimalistinio stiliaus.

Iš kokių papuošalų galima rinktis, norint juos priderinti prie minimalistinio stiliaus?

Tikriausiai daugelis žino, kaip atrodo minimalistinis stilius. Tai gana dalykiškas, neturintis per daug iššaukiančių detalių, ryškių spalvų ir panašiai. Dažniausiai tokiam stiliui yra renkamasi žemiškas spalvas. Tokį stilių renkasi daugelis moterų, todėl ir norime jums padėti prie tokio įvaizdžio priderinti ir papuošalus. Kaip ir minėjome, toks stilius yra minimalus, todėl ir papuošalai neturėtų būti per daug dideli ar iššaukiantys. Tad prie jo reikėtų derinti labai plonas grandinėles ar apyrankes. Jeigu norisi kažko daugiau, prie kaklo papuošalo galima kuo puikiausiai priderinti nedidelį pakabuką. Jis turėtų būti smulkus ir per daug nešokantis į akis. Jeigu renkatės auskarus, jie turėtų būti nedideli, geriausias variantas, kad būtų prie ausies. Jeigu norite šiek tie didesnių ir kabančių, galite rinktis ir tokius, tačiau jie turėtų būti smulkūs.

Kaip atrodo minimalistiniai papuošalai?

Tikriausiai jau iš pateiktos informacijos anksčiau šiek tiek supratote, kaip atrodo minimalistiniai sidabriniai papuošalai. Jie turėtų būti nedidelį, neturėti grubumo arba atrodyti sunkūs ir puošti minimaliai. Nors kartais gali atrodyti, kad tokie papuošalai nėra reikalingi, nes jų beveik neįmanoma matyti, tačiau pabandykite susikurti minimalistinį stilių su papuošalais ir be jų – skirtumas bus akivaizdus. Kadangi minimalistinis stilius reikalauja nedidelių ir labai smulkių detalių, todėl ir tokie papuošalai per daug į akis nekrenta, tačiau be jų viskas neatrodo taip gražiai ir nėra sukuriama vientisa visuma.

Šaltasis metų sezonas puikiai tinka priderinti minimalistinius papuošalus

Minimalistinis stilius tinka tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų sezonu, todėl ir papuošalus galite derinti ištisus metus. Vasaros sezonu papuošalų galite segėti kiek daugiau, tai yra įvairios grandinėlės, apyrankės, auskarai ar žiedai. Kuomet ateina šaltasis metų sezonas, galite rinktis mažesnius komplektus, tai yra auskarus ir žiedus. Tad kiekviena tikrai gali turėti ir susikurti tokį stilių, tačiau jokiu būdu prie jo nepamirškite ir sidabrinių papuošalų.