Mada

Kaip sukurti išskirtinį stilių vyrui?

Mada yra kažkas, kuo gali džiaugtis kiekvienas, tačiau vieniems rasti stiliaus pojūtį lengviau nei kitiems. Galite įstrigti tame pačiame stiliuje arba tiesiog būti laimingi kopijuodami aplinkinius.

Tačiau tai ne visada yra teisingas sprendimas. Geriausias būdas iš tikrųjų pasitikėti savimi yra išsiugdyti savo mados jausmą, atspindintį jūsų asmenybę.

Išvalykite savo spintą

Pats pirmasis žingsnis kuriant naują stiliaus pojūtį – išvalyti savo garderobą. Tai padės nustatyti, kokio tipo drabužiai jums patinka, o kokie dalykai jums nepatinka.

Raskite tai, kas jums patogu

Išsivalę drabužių spintą, laikas pradėti galvoti apie tai, kas jums patogu. Atminkite, kad nėra prasmės eiti ir pirkti visiškai naują spintą, jei neketinate nieko dėvėti! Išbandykite ir raskite praktiškus gaminius, kuriuos žinote, kad dėvėsite. Pavyzdžiui, gera pora džinsų vyrams yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui, jei norite patogumo.

Apsirenkite pagal savo gyvenimo būdą

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti prieš perkant naujus drabužius, yra jūsų dabartinis gyvenimo būdas. Atsiminkite, kad skirtingoms progoms verta turėti skirtingus drabužius. Protinga laisvalaikio apranga pirmajam pasimatymui labai skirsis nuo jūsų dalykinės aprangos. Pagalvokite apie tai, ką mėgstate veikti per savaitę, taip pat apie savo aplinką. Nors būti stilingam yra puiku, visada turėsite turėti praktiškumo jausmą.

Ieškokite įkvėpimo

Jei jums sunku pirkti naujus kūrinius, pabandykite ieškoti įkvėpimo garsenybėse. Kokios yra jūsų mėgstamiausios išvaizdos? Ar jums labiau patinka ramus gatvės stilius, o gal kažkas šiek tiek sportiškesnio? Kuo daugiau ieškosite, tuo lengviau bus nustatyti, kurie tipai jus įkvepia. Atsižvelgiant į tai, jūs neturite laikytis tik vieno stiliaus. Atminkite, kad tai yra unikalaus stiliaus kūrimas, todėl nebijokite derinti skirtingų aspektų. Pavyzdžiui, rankinės vyrams sparčiai populiarėja. Išskirtiniai modeliai tikrai patrauks akį.

Eksperimentuokite su priedais

Aksesuarai yra puikus būdas pagyvinti pagrindinį stilių ir gali būti smagus būdas išsiskirti. Iš akinių, kepurių, diržų ir vyriškų papuošalų. Variantų begalė! Geriausia yra tai, kad galite rasti juokingiausių ir beprotiškiausių dalykų, kad tikrai išsiskirtumėte iš minios. Pavyzdžiui, spalvotos kojinės, tikrai nustebins aplinkinius.