Sveikata

Kas svarbu renkantis papildus sportuojantiems?

Ar esate vartoję papildus sportuojantiems? Jeigu taip, tikriausiai sportuojate, propaguojate sveiką gyvenimo būdą arba tiesiog esate įsigijęs vitaminų sveikatai palaikyti. Iš tiesų sporto papildai yra ypač dažnai naudojami ir reklamuojami. Šie produktai (proteinas, kreatinas, vitaminai, BCAA, aminorūgštys ir pan.) skirti papildyti sportininko mitybą įvairiomis maistinėmis medžiagomis, kad progresas būtų greitesnis ir geresnis nei įprastai. Tačiau kas svarbu renkantis papildus sportuojantiems? Į šį klausimą ir pamėginsime atsakyti šiame straipsnyje.

Maisto papildus galime pirkti fizinėse arba internetinėse parduotuvėse. Kad ir kuris variantas jums atrodo priimtinesnis, tai nekeičia fakto, kad abiejų tipų parduotuvėse vyrauja panašios maisto papildų rūšys ir firmos. Apsipirkinėjant internetu, žmonės pakanka tik įsidėti išsirinktus papildus sportui į krepšelį ir atlikti apmokėjimą. Tuomet belieka palaukti 1-2 dienas, kol siunta atkeliauja iki artimiausiu paštomato ar pašto skyriaus. Tai yra daug patogesnis būdas, nei keliauti į fizinę papildų parduotuvę, ten priparkuoti automobilį ir tuomet parsinešti krepšius su papildais.

Renkantis papildus, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos niuansus:

  1. Maisto papildų kokybė – koks yra produkto grynumas, veikliosios medžiagos? Ar naudojami pigūs ingredientai ar aukštos kokybės sudedamosios dalys, kurios būdingos tik kokybiškiems maisto papildams? Prisiminkite, kad kokybiški produktai lemia kokybiškus ir greitesniu rezultatus, todėl visuomet verta rinktis kokybiškesnį, o ne patį pigiausią variantą.
  2. Papildų asortimentas – kiek skirtingų firmų produktų yra papildų parduotuvėje? Kokių sporto papildų rūšių galima įsigyti? Juk yra daugybė skirtingų produktų, pvz. proteino milteliai, BCAA ir aminorūgščių milteliai, kreatinas, energetikai, vitaminai ir mineralai, masės auginimo produktai, papildai lieknėjimui ir daug kitų. Kuo didesnis pasirinkimas, tuo daugiau unikalių produktų pirkėjai gali išsirinkti, o kai yra didelė pasiūla – yra ir paklausa.
  3. Sporto papildų kaina – būkime sau ir kitiems teisingi: kaina lemia daug. Juk visų pajamos skiriasi ir ne kiekvienas gali išleisti keliasdešimt ar net kelis šimtus eurų per mėnesį, norėdamas įsigyti papildų sportuojantiems. Taip tai gana brangus malonumas, todėl į kainą atsižvelgti būtina. Juk galima rasti puikių kainos ir kokybės santykių papildų.

Pabaigai, norėtume pasidžiaugti, kad žmonės vis dažniau domisi sveika gyvensena. Papildai sportuojantiems – tai investicija į gražesnį kūną. O juk investicija į save – visuomet yra pati geriausia. Papildų sportuojantiems rasite čia.