IT

Kas yra SEO paslaugos?

SEO – tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms. Trumpai tariant, tai procesas, padedantis internetinei svetainei pasiekti norimą poziciją Google ar bet kurioje kitoje paieškos sistemoje. Nors SEO paslaugos daugeliui gali pasirodyti gana brangios, turime pripažinti, jog tai vienas iš pigiausių būdų, padedantis reklamuotis internete. Tiesa ta, jog SEO yra investicija ir atsiperka tikrai ne tą pačią dieną. Tačiau tinkamai atlikus internetinės optimizavimą, po kurio laiko galima pritraukti tūkstančius potencialių pirkėjų už palyginus nedidelę kainą.

Per kiek laiko atsiperka SEO?

Neretai verslininkai prieš investuodami teiraujasi, kada atsipirks SEO. Deja, bet į šį klausimą neatsakys joks SEO specialistas. Ne dėl to, jog jis nėra tikras, ar jo žinių pakaks, kad iškeltų jūsų internetinę svetainę, bet dėl kitų priežasčių. Yra keletas kliūčių, kurios gali trukdyti pasiekti norimus rezultatus:

  • Puslapių indeksavimas. Lietuvoje daugelis SEO specialistų susiduria su tuo, jog internetinių svetainių puslapiai yra lėtai indeksuojami. Ypač tuomet, kai svetainė yra nedidelė, turi žemą domeno autoritetą. Tai gali smarkiai paveikti laiką, kada pamatysite pirmuosius rezultatus.
  • Deja, bet daugelis internetinių svetainių kūrėjų nėra susipažinę su SEO. Jeigu svetainės kūrimo procese nedalyvavo SEO specialistas, kai kuriuos darbus gali reikėti perdaryti iš naujo, nes jie trukdo pasiekti rezultatus.
  • Per mažas biudžetas. Pasitaiko, jog klientas pasirenka nedidelį biudžetą, tačiau tikisi stebuklų. Tokiu atveju SEO specialistui tenka sukandus dantis aiškinti, jog rezultatai priklauso ne tik nuo jo, bet ir investicijų. Gaila, tačiau neretai per mažas biudžetas būna priežastis, kodėl SEO rezultatai matomi tik po ilgo laikotarpio.

Priežasčių gali būti daug, tačiau atsiminkite vieną – komunikacija yra bet kurios problemos sprendimas. Nevenkite kalbėti su specialistu ir užduoti visus rūpimus