Namai,  Paslaugos

Kiek kainuoja namo projektas?

Namo statybos prasideda nuo projekto. Jam sukurti reikia geriausių savo sferos specialistų, kurie ne tik išmano techninį darbą, tačiau ir tariantis su kiekvienu klientu – koreguoja smulkmenas taip, kad būsimas gyventojas jaustųsi kuo geriau.

Namo projektai iš UAB Architektų gildija šiuo metu sulaukia labai daug dėmesio. Džiugu, kad žmonės renkasi asmeniškai jiems kurtus projektus. Tačiau kokia jų kaina? Tai yra vienas dažniausių klausimų.

Pigiau kainuoja pakartotiniai

Jeigu norite, kad namo projektas Jums kainuotų pigiau – visada pirmiausia siūlome peržiūrėti kartotinių projektų pavyzdžius. Didelė tikimybė, kad ten rasite tokius, kurie Jums patinka. Žinoma, kartotiniai projektai nėra 100 procentų tokie patys. Tai reiškia, kad kiekvienu atveju yra derinamos smulkmenos su klientu. Kainuos pigiau, tačiau taip pat Jūsų poreikiai gali būti maksimaliai derinami.

Visgi, kai kurie vis tiek norisi tokių, kurie kurti tik jiems. Geras pasirinkimas, tačiau atsiminkite, kad tokie kainuoja brangiau.

Klientų lūkesčiai

Kuo daugiau klientas tikisi, tai yra, kuo jo namas atrodys įmantriau, žinoma, tuo brangiau viskas kainuos. Ir pats projektas ir tuo pačiu pačios statybos. Visgi, kai tiksliai žinote, kaip turi atrodyti Jūsų svajonių namai – tikrai verta sumokėti daugiau. Juk dažniausiai tokiuose namuose gyvenama visą gyvenimą, tad detalių atitikimas iki mažiausių smulkmenų yra labai svarbus.

Terminai

Galiausiai, kai kurie nenori ilgai laukti ir kuo labiau svajoja apie namus, tikisi, kad bus galima gauti greitesnes paslaugas, kad ir kuris namo statybos etapas yra. Taip, dažniausiai projektai taip pat gali būti kuriami pirmumo teise. Tačiau ir tokiu atveju jų kaina kyla. Viskas priklauso nuo žmonių galimybių ir kaip stipriai jie nori kuo greičiau gyventi savo svajonių namuose.

Architektai Vilniuje | Architektugildija.lt padės įgyvendinti Jūsų norus, kad ir kokie jie yra. Namo projektas yra tas dalykas, kuriam negalima taupyti. Tai yra visko esmė. Kai projektas yra geras, tikslus ir apskaičiuotas – visa kita tai tik laiko reikalaujantys darbai, kurie žingsnis po žingsnio bus atliekami tinkamai.