Laisvalaikis

Kodėl moterims verta turėti sekso žaislų?

Sekso žaislai tampa tikra sensacija visame pasaulyje. Jų naudojimas darosi vis populiaresnės, o su kiekvienais metais yra vis didesnės pardavimų pajamos. Sekso žaislų reklamas jau galima išvysti ne vien internete, tačiau ir žurnaluose ar televizijos laidose. Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kad sekso prekių reklamos jau matomos ir miestuose ant stendų ar populiariose laidose?

Kokie yra moteriški sekso žaislai?

Moterų kūnams yra sukurta daugybę skirtingų sekso žaislų tipų. Nėra jokios moters kūno dalies, kuriai neatrastumėte tinkamos sekso prekės. Tačiau pirmųjų sekso prekių pirkimas gali pasirodyti kiek sunkus, kadangi vos užėję į parduotuvę, jūs matysite daugybę prekių, kurios bus skirstomos į skirtingas kategorijas ir turės skirtingas funkcijas. Kad išsirinkti geriausiai tinkamą žaislą jums, rekomenduojama pagalvoti apie savo kūną ir nuspręsti kuri kūno vieta jums suteikia daugiausiai malonumo. Siūlome neapsiriboti ties makštimi arba klitoriumi. Ką tik paminėtos dvi vietos yra pačios populiariausios, tačiau tikrai rasite ir kitokių sekso žaislų, kurios būtų pritaikomos ir kitoms kūno vietoms.

Ar moterys jaučia gėda naudojant sekso žaislus?

Kaip ir minėjome, sekso žaislų naudojimas neturėtų jums kelti jokio gėdos jausmo. Sekso žaislai sukurti ne tik vienišiems žmonėms, tačiau juos naudoja jau ir poros. Su sekso žaislais jūs galite kur kas geriau pažinti savo kūną, patirti ilgesnius orgazmus, bei pagerinti savo sveikatą. Reikėtų nepamiršti, kad masturbacija padeda sumažinti juntamą stresą ir nerimą, sumažinami menstruacijų skausmai, bei patiriamas geresnis miegas.

Vibratoriai

Vibratoriai yra pati populiariausia produktų kategorija, nes su jais galima stimuliuoti beveik visas kūno vietas. Dažnas atvejis, kuomet poros naudoja vibratorių kartų. Internete galite aptikti daugybę skirtingų pozų, kuriuose jūs galite naudoti vibratorius.

Taip pat tarp moterų yra labai populiarūs LELO klitoriaus stimuliatoriai, kurie geba skleisti garsines bangas. O kas geriausia, kad šis stimuliatorius gali pasiekti ne tik matomas vietas, tačiau ir gilesnes vietas. Reikia nepamiršti, kad klitoriaus tik maža dalis yra matoma, o visa kita yra kur kas giliau.