Namai

Kodėl televizorių verta pirkti internetu?

Nors pirkimas internetu šiais laikais tikrai labai populiarus, vis dar atsiranda skeptikų arba tiesiog bijančių, jog kažkas nepasiseks. Tačiau štai jums penkios priežastys, kurios pagrindžia teiginį, kad pirkti televizorių internetu bus tikrai gera idėja.

Laiko taupymas

Perkant internetu nereikės važiuoti į parduotuves, gaišti laiko eismo spūstyse, o jei dar gyvenate mažesniame miestelyje, tai kelionė iki miesto laiko atimtų dar daugiau. O pirkti internetu galite iš namų, darbo vietos, važiuodami viešuoju transportu, pietaudami kavinėje ar kt. 

Mokėkite pigiau

Perkant internetu daugeliu atvejų bus https://www.bite.lt/televizoriai-pigiau. Tai lemia neretai mažesnės e. parduotuvių išlaidos, palyginti su fizinėmis prekybos vietomis. 

Didelė įvairovė

E. parduotuvėse daugeliu atvejų pasirinkimas yra kur kas platesnis nei fizinėse pardavimo vietose. Todėl pirkdami internetu galite detaliau identifikuoti asmeninius poreikius ir atrasti juos idealiai atitinkantį variantą.

Neriboja strateginė vieta

Nesvarbu, ar jūsų pasirinktas televizorius yra parduotuvėje Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste – strateginiu požiūriu tai įtakos neturi, nes daugelis e. parduotuvių užsakymus pristato visoje Lietuvoje. Todėl esate nepriklausomi strateginės vietos atžvilgiu.

Neriboja laikas

Jūsų pirkimui įtakos neturės ir laikas – galite pirkti bet kada, kai patogu jums.