Paslaugos

Kodėl verta samdyti interneto reklamos specialistus?

Iš pirmojo žvilgsnio, reklama internete gali pasirodyti nesudėtingai atliekamas dalykas, tereikia turėti  šiek tiek laiko, atitinkamą biudžetą ir vuolia – Jūs ekomercijos specialistai. Gaila, tačiau tai yra klaidingas dalykas ir šiandien norėsime pasikalbėti, kokiais atvejais reklamos agentūros gali pagelbėti priimant marketingo strategijas ir sprendimus. Apie viską nuo pradžių.

Internetinių reklamų tikslas yra iškomunikuoti atitinkamą puslapį ar prekės ženklą skaitmeniniame pasaulyje, padaryti taip, jog prekės ženklas būtų patrauklus, lengvai atpažįstamas. O svarbiausias dalykas, kaip aplenkti konkurentus, kaip išsiskirti.

Internetinės reklamos sprendimai

  • Interneto reklama pirmiausiai prasideda nuo patrauklaus puslapio sukūrimo, kuris tiktų ne tik Jums ar vartotojams, tačiau turėtų būti “draugiškas” paieškų sistemoms, jog jos rodytu jus aukščiau, už kitus konkurentus. Tai yra tinklapių iškėlimas Google paieškoje vadinamos seo paslaugomis, o jei tiksliau vidinis sutvarkymas.
  • Kuomet turite susikūrę gražų prekės ženklą, tinkamą puslapį reikalinga turinio rinkodara. Tai aktuali informacija, parašyta išsąmiai ir naudingai, siekiant vartotoją sudominti pasilikti ir prekes ar paslaugas pirkti iš Jūsų puslapio.
  • Išorinio SEO paslaugos tai įvairių nuorodų rinkimas portaluose. Tai gali būti straipsnių katalogai, įvairūs forumai, nuorodų apsikeitimas panašiuose bloguose, bei straipsniai naujienų portalams. Profesionalios agentūros naudoja įvairius šaltinius.

Kalbant apie mokamą paiešką – dažniausiai pasitaikantis sprendimas Google Adword reklamos, kurios yra specialiai nustatomos pagal verslo bruožus, pirkimų, bei kitą naudingą informaciją. Taip išsaugomas reklamos biudžetas, kuris beveik visuomet atsiperka.

Tačiau kaip matote, visiems šiems veiksmams atlikti reikalingas profesionalumas. O tapti kiekvienos srities profesionalu yra sudėtingas dalykas. Kadangi tai reikalauja daug pastangų mokytis, analizuoti rinką bei turėti atitinkamas IT, bei anglų kalbos žinias. Jei turite tik vieną projektą, to mokytis patiems finansiškai neapsimoka, nebent planuotumėte tapti rinkodaros specialistu.

Kaip pasirinkti interneto rinkodaros partnerius?

Interneto reklama užsiimančių įmonių ir laisvai samdomų specialistų yra daugybė. Skiriasi praktiškai viskas: patirtis, kainodara, metodai, žinios. Tad natūraliai gali kilti klausimas, kaip pasirinkti patikimą interneto reklamos agentūrą, kuriai nebaisu būtų duoti kuruoti svarbius projektus ir vystyti verslą?

  1. Pirmiausia reiktų patikrinti atsiliepimus internete, pasitikrinti su kokiais projektais dirbama, kokie pasiekti rezultatai. Jeigu rimtai nusprendėte rinktis rinkodaros specialistus, geriausiai tai atlikti susitikimu, arba video skambučiu gyvai. Tuomet gali paaiškėti ar sutinka Jūsų požiūriai į tam tikrus dalykus, žinosite ko agentūra tikisi iš Jūsų, o ko Jūs iš jos.
  2. Pasilyginti kainas. Marketingo išlaidos tai kiekvieno verslo asmeninis reikalas. Kad ir kokią sumą nusprendėte išleisti marketingui, reikėtų lyginti tik panašaus lygio specialistus, kurie turi komandą, dirba legaliai išrašo sąskaitas ir pan.
  3. Profesionali interneto reklamos agentūra turėtų mokėti klientus kuruoti nuo tinklapio sukūrimo iki verslo plėtros net į užsienio rinkas. Svarbiausias dalykas pasitikėjimas vienas kitu ir augti drauge.

Digital Star reklamos sprendimai