Paslaugos,  Verslas

Kodėl vertimuose svarbu tikslumas?

Vertimų paslaugos reikalingos įmonėms, kurios norėtų plėstis į tarptautinę rinką, susipažinti su naujais partneriais, pritraukti naujų potencialių klientų srautą, padidinti savo pajamas ir padaryti savo įmonės ženklą žinomesniu. Daugumos įmonių problema, kad jie galvoja, kad vertimus gali atlikti patys arba tam pasitelkia savo kolegas, šeimos narius, draugus arba kitus asmenis, kurie kalba reikalinga kalba. Tačiau mes siūlome jums taip nedaryti, nes menkiausios klaidos gali ilgainiui laikotarpiui kainuoti labai daug, bei galite susigadinti savo vardą. Atliktos menkiausios klaidos atitrauks ne tik klientus, tačiau gali sugadinti ir jūsų turimą reputaciją. Jeigu asmuo kalba keliomis kalbomis, tai nereiškia, kad jis gali būti tinkamas svarbiems vertimams. Vertimams reikalingas kruopštus ir nuoseklus darbas, o tam reikia ne tik kalbos žinojimo, tačiau ir daugiau aspektų, todėl neprofesionalūs vertėjai gali privelti daugybę klaidų.

Tikslumas vertimuose yra svarbu

Prieš patalpinant kokį nors vertimą į savo internetinį puslapį, jūs turite būti užtikrintas, kad jis yra tikslus ir jame nėra padaryti net menkiausių klaidų. Blogai išverstas turinys gali pakeisti visą teksto esmę, o tuomet skaitytojai jį interpretuos kitaip ir gali atsisakyti pirkimo iš jūsų. Reikėtų nepamiršti ir specializuotų vertimų. Kai kurios įmonės specializuojasi į sritinius dalykus, tarkime finansai, medicina, teisė, informacinės technologijos. Tokio tipo vertimus gali atlikti tik tie asmenys, kurie žinos visus tos srities terminus, tad bus išvengiama klaidų.

Didelės įmonės nekelia problemų

Vertimų biuras dažniausiai turi sukaupęs didelę komandą, todėl dideli projektai tikrai jų neišgąsdins. Jie galės Jums pasiūlyti tinkamą vertimą, bei suteikti reikalingą konsultacija, kuri padės lengviau viską suprasti. Jūs ne tik gausite profesionalius vertimus, tačiau gausite ir savo įmonei projektų vadovą, kuris visuomet praneš apie atliktus darbus, bei galėsite jiems užduoti rūpimus klausimus. Taipogi jūsų komandoje bus ir profesionalūs vertėjai, kurie stengsis atlikti vertimą kuo kokybiškesnį.

Norime priminti, kad laisvai samdomi vertėjai neturi sukaupę tiek daug patirties, kiek turi profesionalios vertimo agentūros. Reikėtų nepamiršti, kad vertimų biurai taipogi dirba pagal tam tikrus ISO standartus.