Paslaugos

Kokie yra svarbiausi satino audinio privalumai?

Satinas – tai vienas populiariausių audinių, kuris Kinijoje pradėtas gaminti dar prieš mūsų erą, o jo  gamybos procesas ilgą laiką buvo laikomas paslaptyje. Šiandien šis audinys yra labai vertinamas, ir tai tikrai nestebina, nes satinas turi iš tiesų nemažai privalumų. Taigi, kuo ypatingas šis audinys, ir kodėl verta rinktis būtent jį?

Išskirtinė interjero detalė

Turbūt sutiksite, kad satino audinys atrodo tikrai labai prabangiai, todėl šis audinys gali pagyvinti namų interjerą. Tvarkingai paklota lova jūsų miegamojo kambariui suteiks išskirtinę išvaizdą, be to, šis audinys yra labai minkštas ir tvirtas.

Audinys visiems metų laikams

Lininis audinys labiausiai tinka vasarai, o flanelė – žiemai, tačiau satino audinys puikiai tinka visiems metų laikams. Įvairiems sezonams galite pasirinkti skirtingų spalvų satino audinį: pavyzdžiui, vasarą galite rinktis pastelinių ar šaltų atspalvių audinius, o žiemą – šiltų atspalvių.

Unikali jutiminė patirtis

Satino paviršius yra vėsus ir blizgus, todėl jo prisilietimas prie odos yra tikrai labai malonus. Nors gali atrodyti, kad toks audinys tinka išskirtinai tik vasaros laikotarpiui, tačiau tai nėra tiesa: satino audinys visada užtikrina optimalią jutiminę temperatūrą.

Ilgaamžis audinys

Satino audinio priežiūra tikrai nėra labai sudėtinga, o tuomet, jei laikysitės svarbiausių šio audinio priežiūros taisyklių, galite būti užtikrinti, kad šis audinys tarnaus tikrai ilgą laiką.

Taip pat džiugina ir tai, kad satino patalynės pasirinkimas yra labai platus: tuo įsitikinsite apsilankę internetinėje parduotuvėje https://epik.lt/collections/satinas.