Namai

Kokiomis savybėmis pasižymi aukščiausios kokybės pašaras šunims?

Išrinkti tinkamą pašarą šuniui ne visada yra paprasta, todėl svarbu pakankamai dėmesio skirti jo kokybei. Tą įvertinti bus kur kas paprasčiau, jei atsižvelgsite į kelis svarbiausius tokio pašaro požymius.

Didelis mėsos kiekis

Gyvūninės kilmės produktai turėtų sudaryti didžiąją dalį šunų mitybos raciono. Kokybiškame pašare gyvūninės kilmės produktai įprastai įvardijami pirmiausia, o tai reiškia, kad tokiame maiste šio ingrediento kiekis yra didžiausias.

Pašare nėra grūdų

Begrūdis pašaras yra kur kas geriau įsisavinamas, rečiau sukeliantis alergiją ir kur kas naudingesnis. Maža to, pašaras su grūdais kartais lemia šunų hiperaktyvumą ir dirglumą, todėl toks pasirinkimas tikrai nėra pats tinkamiausias.

Jokių dažiklių ir dirbtinių priedų

Kokybiškame pašare nėra skonio stipriklių, dažiklių ir kitų dirbtinių priedų, kurie šunims tikrai nėra naudingi. Šie priedai dažniausiai naudojami ekonominės klasės pašaruose, kuriuos šunų augintojams norima paversti patrauklesniais.

Nedidelė pašaro norma

Šunų augintojai neretai stebisi, kad kokybiško pašaro rekomenduojama dienos norma yra labai nedidelė. Taip yra dėl to, kad super premium sausas šunų maistas  yra labai maistingas. Jame yra visų augintiniui reikalingų medžiagų, kurios padeda palaikyti gerą savijautą ir sveikatą.

Vien tik naudingi ingredientai

Ekonominės klasės pašare įprastai yra įvairių nenaudingų užpildų, kurie lemia mažesnę pašaro kainą, tačiau jie visiškai nėra naudingi jūsų šuniui.  Jei nesate tikri, ar tam tikras pašaras tikrai yra pats tinkamiausias pasirinkimas, būtinai atsižvelkite į jo sudedamąsias dalis.