Namai

Kokius baldus rinktis svetainei?

Įrengti svetainės kambarį tikrai nėra lengvai. Taip yra dėl to, nes svetainės baldai gali būti tokie įvairūs, jog pasirinkti tampa labai sudėtinga. Visgi tam tikri patarimai jums padės ne tik nuspręsti, kuriuos baldus pasirinkti, bet ir kaip įrengti svetainę. Štai baldai, kuriuos turite pasirinkti.

Minkšti kampai

Turbūt būtų sudėtinga įsivaizduoti svetainę be minkštų kampų. Minkšti kampai ne tik leidžia ramiai atsipalaiduoti savo namuose, bet ir tampa pagrindiniu kambario aksesuaru.

Spintos

Dar vienas būtinas baldas – spintos. Yra daiktų, kurių nenorime, kad svečiai matytų. Tad spintos labai praverčia. Galima juos visus sudėti į spintą, uždaryti duris ir svečiai net nenutuokia, kas slepiasi už jų.

Lentynos

Norint palaikyti tvarką svetainės kambaryje, labai svarbu pasirinkti lentynas. Jose ne tik galėsite sudėti reikiamus daiktus, bet ir dekoracijas. Tad lentynos ne tik būtinos tam, kad palaikytumėte tvarką, bet ir papuoštumėte namus.

Stalas

Nors kai kuriose šalyse yra įprasta valgyti ne prie stalo, o ant žemės, tenka pripažinti, jog Lietuvoje šios tradicijos tikrai negalioja. Svetainės baldai būtini, ypač – stalas. Stalas ne tik leis visai šeimai kartu valgyti, bet ir bus kur pakviesti svečius. Tad stalas yra būtinas baldas jūsų naujai įrengtai svetainei.

Kėdės

Žinoma, prie stalo būtinai turi būti ir kėdės. Nors kai kurie bando vis naujesnius dizainus, tenka pripažinti, jog stalas be kėdžių – didelė interjero klaida. Svečiams ne tik bus nepatogu, bet ir gali būti, jog kils sunkumų valgant. Tad prie stalo turi būti ne minkšti baldai, o kėdės. Visgi parduotuvėse galima rasti įvairiausių kėdžių, tarp jų ir minkštų, tad pasidairykite ir pasirinkite tai, kas labiausiai tiks namams.

Aksesuarai

Taip pat nepamirškite, jog interjero dizaine labai svarbios yra detalės. Tad pasirūpinkite, kad kambaryje būtų užtektinai aksesuarų. Jei visus pinigus jau išleidote baldams ir biudžete visiškai neliko pinigų, nenusiminkite, kadangi galite aksesuarus pasigaminti patys. Paieškokite internete idėjų ir pagaminkite aksesuarus, kurie ne tik papuoš svetainę, bet ir nustebins svečius.