Namai

KOKIUS VEIDRODŽIUS RINKTIS VONIOS KAMBARIUI?

Vargu ar pavyktų įsivaizduoti vonios kambarį, kuriame nebūtų nė vieno veidrodžio, nes be jo negalėtume atlikti daug kasdieninių procedūrų. Šioje patalpoje naudojami veidrodžiai būna kelių rūšių – su rėmeliu, be jo, maži kosmetiniai, dideli stačiakampiai arba ovalūs. Nuo turimų savybių priklauso tam tikri jų privalumai, kurie gali mums puikiai pasitarnauti.

Kuo naudingi veidrodžiai su rėmeliu, o kuo – veidrodžiai be rėmo?

Veidrodis su rėmeliu vonios kambaryje tampa į akis krentančiu ryškiu akcentu, prie kurio tenka derinti kitus šioje patalpoje esančius aksesuarus, įrenginius ir baldus. Tai padarius vonios interjeras tikrai atrodys įsimenantis. Tuo tarpu veidrodis be rėmo tinka prie bet kokio vonios kambario interjero stiliaus, nes jis tarsi susilieja su jį supančia aplinka ir tampa nelabai pastebimu akcentu. Veidrodis be rėmo iš savęs spinduliuoja eleganciją ir erdvumo pojūtį.

Ką galima pasakyti apie kosmetinius veidrodėlius?

Kosmetiniai veidrodėliai pasižymi tuo, kad didina atspindimą vaizdą, todėl yra nepamainomas pagalbininkas tada, kai reikia atlikti tokia išskirtinio kruopštumo reikalaujančias procedūras, kaip dažymasis, antakių pešiojimas, skutimasis. Dėl savo optimalaus dydžio šios rūšies veidrodis būna kaip papildoma priemonė šalia pagrindinio veidrodžio. Be to, jis tikrai padidina komforto lygį jūsų vonios kambaryje, todėl pravartu jį įsigyti kartu su dideliu šios patalpos veidrodžiu.

Kiek veidrodžių vonioje vertėtų turėti ir kur juos geriausia kabinti?

Veidrodis vonios kambaryje įprastai būna kabinamas virš praustuvo su spintele. Jei šioje patalpoje turite tik vieną tokią spintelę, tada bus gana ir vieno veidrodžio. Bet jei turite dvigubą praustuvą, tada galite laikyti ir du veidrodžius. Tačiau dažniausiai pasitenkinama ir viengubu praustuvu, tada virš jo kabinamas tik vienas didesnių išmatavimų veidrodis, kuris ne tik atspindi jūsų veidą, bet ir padeda pabrėžti esamos patalpos erdvumą. Tačiau jei norite, kad į akis kristų ne tik vonios kambario erdvumas, bet ir jo aukštumas, tada jame galima pasikabinti du mažesnius, tačiau pailgus veidrodžius. Jei norite daugiau sužinoti apie vonios veidrodžius ir jų savybes, informacijos ieškokite interneto svetainėje: https://www.iris.lt/30-vonios-baldai-veidrodziai.