Namai

Lipnūs fototapetai – Kur jie naudojami?

Lipnūs fototapetai viena sparčiausiai populiarėjančių tapetų rūšių užsienyje – tikriausiai tam įtakos turi patogus ir švarus fototapetų klijavimo būdas, priežiūra bei jaukumą sukuriantis tekstūrinis paviršius. Lietuvoje šių fototapetų paklausa nėra tokia didelė, lyginant su kitomis užsienio valstybėmis. Tai nekeista, nes žmonėms dažniausiai nauji dalykai atrodo nepatikimi. Lipnūs fototapetai klijuojami kaip ir įprasta lipni plėvelė – naudojant brauklę klijavimui bei peiliuką nereikalingų tapeto likučių apipjovimui. Tikėtina, kad įžvelgę lipnių fototapetų teigiamas savybes, lietuviai būtų labiau suinteresuoti įsigyti šio tipo fototapetus, nes šiais laikais jie naudojami daugybėje interjerų skirtingose sferose.

Namuose

Lipnūs fototapetai lengvai užsiklijuoja bei nusiklijuoja, o tai leidžia nepažeisti naudojamos sienos dažyto ar tinkuoto paviršiaus. Ši savybė tikrai atkreipia vis daugiau žmonių, besinuomojančių butus, dėmesį, nes tikriausiai sutiktumėte kiekvienas, kad namai yra ten kur mums gera būti, kur jauku, o jaukumą susikuriame patys. Šie fototapetai atrodo estetiškai ir šiuolaikiškai, tad juos vis dažniau užsisako žmonės, kuriantys savo būsto interjerą nuo nulio.

Komercinėse patalpose

Mažesni ar didesni prekybos centrai investuoja į savo interjero dizainą. Visas sukurtas jaukumo jausmas padeda pirkėjams parduotuvėje praleisti daugiau laiko, atsipalaiduoti, daugiau nusipirkti. Lipnūs fototapetai klijuojasi greitai, o rezultate nelieka jokių nešvarumų. Tinkamame apšvietime visos ant tapeto perteiktos sodrios spalvos išryškina ir patį tekstūrinį paviršių. Kadangi šiuos fototapetus lengva netik užklijuoti, bet ir nuklijuoti tai suteikia galimybę juos panaudoti kaip reklaminių kampanijų naudojama priemone kaskart ją pakeičiant nauja.

Biuruose

Niekas nenori klijais aptaškytų kiliminių dangų ar biuro baldų, tad biurams siūlomas variantas – lipnūs fototapetai tampa puikia alternatyva paprastiems fototapetams. Klijavimas lengvesnis ir švaresnis, o rezultatas dažnai būna geresnis nei klijuojant įprastus tekstūrinius fototapetus. Keičiant biuro patalpas ar tiesiog norint atsinaujinti lengvai pašalinsite senus lipnius tekstilinius fototapetus, o esant poreikiui juos galite klijuoti nors ir ant stiklinių pertvarų siekiant privatumo ir jaukumo savo darbo vietoje.

Viešbučiuose

Daugelis viešbučių interjero dekorui dažnai renkasi brangesnės interjero detales – prabangios kiliminės dangos, šviestuvai bei baldai. Viskas kuriama, kad viešbutyje apsistoję poilsiautojai jaustųsi patogiai ir jaukiai. Siekiama, kad sukurta aplinka bei suteiktos emocijos bent trumpam primintų klientams turtingo žmogaus gyvenimą, kurio daugelis neturi galimybės sau leisti. Sienoms įprastai naudojami dažai arba specialios tekstūrinės plėvelės, o siekiant perteikti tam tikrą dizainą vis dažniau yra pasirenkami lipnūs fototapetai.