Uncategorized

Lubrikanto naudojimas – didesniam malonumui

Lubrikanto naudojimas – didesniam malonumui

Geras seksas yra neatsiejamas nuo lubrikanto, kuris užtikrina, kad pavyks pasiekti kur kas daugiau slydimo. Ir nors kai kuriems lubrikantas vis dar siejamas tik su malonumo didinimu, tačiau reikia nepamiršti, kad kai gali būti apskritai vienintelė galimybė pajusti kur kas daugiau aistros, gero potyrio apskritai, kadangi kai labai sausa, deja, seksas tikrai nebus pats geriausias.

Lubrikantų pasiūla – labai plati

Žinoma, pirmiausia džiugu tai, kad šiuo metu siūlomų lubrikantų pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamus. Tiesa, nors skonių bei kvapų gausa šiuo metu dažniausiai atima žadą, tačiau pastebima, kad žmonės dažniausiai renkasi kuo natūralesnius produktus, kuriuose yra kuo mažiau sintetinių priedų. Kodėl? Paprasčiausiai tikimasi, kad tokiu atveju bus kuo mažesnis neigiamas poveikis žmogaus kūnui.

Taip, natūralumas yra gerai, tačiau reikia suprasti, kad iš esmės lubrikantai neturi jokio žalingo poveikio kūnui. Tai yra, kad perkant juos iš sertifikuotų prekybos vietų galite būti tikri, kad jie jums ne tik suteiks daugiau aistros, tačiau ir neturės jokio neigiamo poveikio.

Galbūt daugiau dėmesio sudėčiai turėtų skirti tos moterys ir tie vyrai, kurie yra jautrūs daugeliui ingredientų. Nors berimai yra galimi, tačiau pasitaiko labai retai. Jeigu ir pats ekologiškiausias lubrikantas sukelia bėrimą – galima naudoti natūralius. Tai gali būti kokosų aliejus ir panašiai. Juos naudojant dažniausiai nemalonu taip, kad labai teplu, dažniausiai išsipurvina paklodė. Visgi, geriau nei nieko.

Bet kokiam seksui

Taip, lubrikantas yra skirtas geresniam, didesniam slydimui, o jis gali būti reikalingas bet kokio sekso metu. Pirmiausia, žinoma vaginalinio sekso, kai paprasčiausiai reikia daugiau slydimo. Jeigu jo trūksta – nebūtinai moteris yra mažai susijaudinusi, tikrai ne. Kartais mažai drėgmės kyla dėl organizmo reakcijos ir papildomas lubrikantas padės, kad viskas būtų maloniau. Taip pat lubrikantai yra ne tik galimi, tačiau būtini analinio sekso metu. Jokio skirtumo, ar juos naudoja homoseksualios, ar heteroseksualios poros. Tik svarbiausia taisyklė ir rekomendacija yra naudoti aliejinio pagrindo lubrikantus, kadangi vandens pagrindu labai greitai įsigeria, o analinio sekso metu reikia kur kas daugiau slydimo, kuris laikytųsi kuo ilgiau. Galiausiai, aliejiniu pagrindu kurti lubrikantai yra puikus pasirinkimas ir tuomet, kai seksu užsiimama vandenyje. Galiausiai, lubrikantai tinka ir masturbacijai. Tiek moteriai, tiek vyrui, tiek su žaisliukais, tiek be jų. Čia jau kiekvieno pasirikimas ir fantazijos galimybės. Juk ir masturbuotis galima labai įvairiai, ir tuo pačiu galima rasti labai daug skirtingų lubrikantų, kurie leis solo malonumus padaryti net geresniais nei poroje arba grupėje.

Dažniausiai perka internetu

Esant tokiai plačiai lubrikantų pasiūlai dažniausiai kyla klausimas – kur pirkti, kad kokybė tikrai būtų gera? Greta jos dažniausiai tikimasi ir patrauklių kainų. Vienareikšmiškai – geriausia yra pirkti internetu, kadangi čia Jūsų laukia ne tik labai įvairi pasiūla, tačiau dažniausiai nemokamai teikiamos konsultacijos, kurios padeda rasti ir geriausiai poreikius patenkinančius lubrikantus. Specialistai, kurie jais prekiauja, puikiai išmano smulkmenas, o patirtis renkantis – labai reikalinga. Natūralu, kad reikia labai daug laiko ir bandymų, kol galiausiai pavyksta rasti tinkamus, tad konsultuojantis bei išsamius savo poreikius – kur kas paprasčiau. Puiku ir tai, kad daugelis žmonių tariantis internetu nejaučia jokiu tabu, tad drąsiai klausia, domisi ir tuo pačiu ieško tokio papildomo malonumo, kuris parenkamas pagal kiekvieno poreikius.

Taip pat džiugu tai, kad internete galima paprasčiau pamatyti akcijas, tuomet už gaminį galima sumokėti mažiau, tačiau kokybė – tokia pat puiki, tokia, kokios reikia, kad seksas ne tik atitiktų, tačiau ir pranoktų poreikius.

Lubrikantų panaudojimas

Ar lubrikantai gali būti naudojami kartu su prezervatyvais? Ar jie gali būti naudojami kartu su sekso žaisliukais? Ir vienu, ir kitu klausimų atsakymas yra taip. Išties, tai yra puiki galimybė kiekvienam paįvairinti savo lytinį gyvenimą nepriklausomai nuo smulkmenų. Žinoma, kur kas paprasčiau įsigyti tokius prezervatyvus, kurie yra iškart lubrikuoti. Tai gera alternatyva. Tačiau jeigu esate tam tikras lubrikanto asas – tada galima pirkti jį ir derinti su paprastais sargiais. Tai yra malonumas ir tuo pačiu gera apsauga.

Lygiai taip pat lubrikantai gali būti naudojami ir su sekso žaisliukais. Bet kokiais.  Ir tais, kuriuose renkasi moterys, ir tokiais, kuriuos renkasi vyrai. Paprasčiausiai sekso žaisliukai, kad ir kokie jie yra, dažniausiai būna guminiai, tad papildomas slydimas – tikrai labai gera pagalba didesniam malonumui. Tik po naudojimo reikia ne tik žaislus nuplauti vandeniu, tačiau siūlome išbandyti ir specialius ploviklius, kurie pašalina riebalus. Tai labai svarbu tokiu atveju, kai naudojamas lubrikantas yra aliejaus pagrindu. Tinkama dezinfekcija leis išvengti bet kokių galimų ligų, o tai turėtų būti prioritetas.