Laisvalaikis

Paplūdimio tenisas: tik vasaros sezonui?

Paplūdimio tenisas vasaros mėnesiais tampa vis populiaresnis, ypač tarp tų, kurie gyvena netoli paplūdimių ar kitų lauko aikštelių. Vienas iš pagrindinių paplūdimio teniso žaidimo šiuo metų laiku privalumų yra tas, kad jam nereikia tiek daug įrangos ar vietos, kiek tradiciniam tenisui. Tai leidžia žaidėjams mėgautis greitu žaidimu su minimaliu pasiruošimo laiku . Be to, kadangi paplūdimio kortai paprastai yra netoli vandens telkinių, žaidėjai gali atsigaivinti maudydamiesi tarp partijų ar setų. O žiemos metu – renkasi uždarus bei šildomus kortus. Tad plačiau pasikalbėkime apie tai.

Paplūdimio tenisas žiemą – misija įmanoma

Nors žaisti paplūdimio tenisą žiemą gali atrodyti nelogiška, tai iš tikrųjų įmanoma – jei turite galimybę žaisti uždarame korte. Šiuose specialiuose kortuose naudojamas smėlis, o ne molis ar kieta danga, kaip įprastuose uždarų patalpų klubuose. Smėlis geriau amortizuoja žaidėjų kojas ir padeda išlaikyti šilumą šaltesniais mėnesiais. Be to, šiuose kortuose dažnai būna įrengtos šildymo sistemos, kad žaidėjams būtų patogu žaisti esant žemai temperatūrai. Vyksta grupinės paplūdimio teniso treniruotės su profesionalaus trenerio priežiūra.

Profesionaliuose kortuose vyksta įvairūs turnyrai tarp mėgėjų ir profesionalų komandų , todėl paplūdimio tenisas yra puikus būdas išlikti aktyviam šaltesniais mėnesiais. Be to, žaidėjai gali lavinti savo įgūdžius konkurencingoje aplinkoje ir susirasti naujų draugų.

Apskritai paplūdimio tenisas yra malonus žaidimas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas, nepriklausomai nuo sezono! Nesvarbu, ar norite žaisti vasarą lauke, ar uždaroje patalpoje

Paplūdimio teniso privalumai ištisus metus

Nesvarbu, ar vasaros sezono metu renkatės žaisti paplūdimio tenisą, ar žiemą renkatės uždarą kortą, yra daugybė privalumų žaisti šį sportą ištisus metus! Tai ne tik puiki fizinė treniruotė (ypač jei derinama su plaukimu!), bet ir strateginio žaidimo dėka gerinamas susikaupimas ir protinis miklumas. Tai yra tarsi kūno ir proto terapija, kuria galėsite mėgautis su draugais ar šeima.

Išbandykite šį sportą šiandien ir patirkite visas paplūdimio teniso linksmybes, nesvarbu, koks metų laikas! Pažadame, jog nesigailėsite. Jei esate Vilnietis, galite apsilankyti svetainėje ptm.lt ir gauti daugiau informacijos.