Laisvalaikis

PENIO ŽIEDŲ NAUDA

Daugelis sekso žaislų naudojami tik seksualiniais tikslais. Tokie naudojimo būdai turi keletą privalumų, kurie dažniausiai pagerina jūsų seksualinį gyvenimą. Tačiau penio žiedai turi keletą papildomų privalumų, nes jie gali padėti esant tam tikroms sveikatos sutrukimams.

EREKCIJOS DISFUNKCIJA

Erekcijos disfunkcija – tai nesugebėjimas visiškai išlaikyti erekcijos. Ją gali sukelti daugybė įvairių priežasčių. Dažniausia priežastis yra tam tikra kraujo tekėjimo į varpą problema.

Erekcijos disfunkcijos atveju labai padeda penio žiedas. Apribojus kraujagysles aplink varpos kraštą, sulėtėja iš varpos ištekančio kraujo kiekis. Tai reiškia, kad net jei jūsų organizmui sunku pakankamai greitai tiekti kraują į varpą, vis tiek turėtumėte sugebėti išlaikyti erekciją.

Kai kuriuos erekcijos sutrikimo atvejus sukelia psichologiniai sutrikimai, pavyzdžiui, stresas ar nerimas. Nors varpos žiedas nepadės jų išspręsti fiziškai, gali pakakti tik jį nešioti. Žinojimas, kad nebandote įveikti savo demonų be pagalbos, gali jus atpalaiduoti. Tai reiškia, kad varpos žiedas gali padėti jums išlaikyti erekciją, iš tikrųjų fiziškai daug nedarant.

PRIEŠLAIKINĖ EJAKULIACIJA

Priešlaikinė ejakuliacija yra dar vienas varpos sutrikimas, galintis turėti įtakos vyrų darbingumui ir pasitikėjimui savimi miegamajame. Tai yra, kai vyras labai greitai pasiekia orgazmą. Dėl to jam labai sunku patenkinti savo partnerę, nes dažniausiai po orgazmo varpa būna suglebusi.

Varpos žiedas taip pat apriboja sėklines liaukas. Tai vamzdelis, kuriuo ejakuliatas išteka iš kūno. Kai kuriems vyrams dėl to sulėtėja orgazmas, o kitiems jis gali visiškai jį apriboti.

Varpos žiedą taip pat galima mūvėti aplink sėklides. Kai vyras patiria orgazmą, sėklidės paprastai traukiamos į vidų ir į viršų. Varpos žiedas riboja šį judesį, o tai gali dar labiau apsunkinti vyro gebėjimą patirti orgazmą.

Erekcijos žiedai gali būti šiek tiek netikslūs arba neveiksmingi priešlaikinės ejakuliacijos atveju. Daugeliui vyrų dėl jų varpos dalys tampa daug jautresnės. Tai gali turėti nenumatytą šalutinį poveikį – orgazmas gali būti greitesnis, o ne lėtesnis. Ar jie gali padėti jūsų priešlaikinei ejakuliacijai, ar ne, turite išbandyti patys.

AR VARPOS ŽIEDAI TURI KOKIĄ NORS NAUDĄ SVEIKATAI?

Be konkrečių sveikatos sutrikimų, kuriuos gali padėti išspręsti penio žiedai, yra keletas kitų sveikatos sričių, kurioms jie gali turėti įtakos. Paprasčiausia iš šių privalumų yra tiesiog geresnis seksualinis gyvenimas. Didesnis pasitenkinimas seksu dažnai lemia geresnę bendrą asmeninę sveikatą.

Patenkinamesnis seksas gali suteikti tokią naudą kaip stipresnė imuninė sistema, padidėjęs lytinis potraukis, geresnė šlapimo pūslės kontrolė moterims, mažesnis kraujospūdis, mažesnė širdies smūgio rizika, sumažina skausmą kaip nuskausminamieji, mažesnė prostatos vėžio tikimybė, geresnis miegas ir mažesnis stresas.

SEKSUALINĖ VARPOS ŽIEDŲ NAUDA

Geresnė seksualinė patirtis gali atrodyti akivaizdžiausias dalykas, kurį jums gali suteikti bet koks sekso žaislas. Ne kitaip yra ir su penio žiedu. Priklausomai nuo to, kokio tipo žiedą naudojate, jie gali suteikti jums įvairių puikių pojūčių miegamajame.

Kai kuriems žmonėms varpos žiedai gali pagerinti orgazmus. Nors tai nėra mokslinis faktas, kad orgazmas bus geresnis ar blogesnis, jis tikrai bus kitoks. Kadangi varpos žiedas gali užspausti šlaplę ir apriboti ejakuliato, kuris gali išeiti iš varpos, kiekį, orgazmas jį dėvint gali užtrukti daug ilgiau. Šis orgazmas gali trukti ilgiau, tačiau kai kurie vyrai mano, kad jis yra šiek tiek mažiau intensyvus. Taip pat gali būti, kad galėsite patirti kelis orgazmus be ejakuliacijos, kol galiausiai baigsite įprastu orgazmu.

Papildomas varpos jautrumas dėvint varpos žiedą gali pakeisti ir tai, ką mėgstate daryti. Ypač galvutė būna labai įsitempusi. Tai reiškia, kad mažesnė tikslingesnė stimuliacija gali būti nuostabi, o ne įprasta masturbacija ar preliudija.

Naudojamo varpos žiedo tipas taip pat gali pakeisti situaciją. Jei žiedas standus, jis spaudžia dubens dugno raumenis, o tai gali būti jausmas, kurio paprastai nejaučiate lytinių santykių ar masturbacijos metu. Taip pat varpos žiedai su vibratoriais gali suteikti daug papildomos stimuliacijos tiek moterims, tiek vyrams.

Kai kurios poros netgi mėgsta įtraukti varpos žiedus į savo BDSM žaidimus. Yra žiedų, kurie veikia kaip varpos narvai, apjuosdami visą varpos ilgį arba nustatydami tam tikrą jos padėtį. Priklausomai nuo sandarumo, naudodami žiedą galite nepatirti orgazmo, todėl jūsų malonumas priklauso nuo partnerio, kuris sprendžia, kada žiedą galėsite nusiimti. Ekstremaliausi yra net žiedai, kurie turi spyglius ar kitus priedus varpai ar sėklidėms “kankinti”.

Dažnai nepastebima nauda gali būti tiesiog didesnis pasitikėjimas savimi. Nors varpos žiedas nepadarys jūsų geresniais sekso partneriais, jis gali padėti jums jaustis puikiai. Dėvint žiedą, jūsų erekcija gali būti šiek tiek didesnė, ir jis tikrai bus tvirtesnis. Stipresnio orgazmo regimybė gali suteikti jums daugiau galių, todėl galite labiau pasitikėti savo jėgomis sekso metu.

Šie privalumai – tai tik keletas dalykų, kuriuos galite patirti dėvėdami varpos žiedą. Skirtingų vyrų patirtis yra skirtinga. Vienintelis būdas išsiaiškinti, kas jums tinka, yra pasiimti vieną žiedą ir jį išbandyti.