Paslaugos

Pigūs skrydžiai: gudrybės, kurios padės sumokėti mažiau

Norite keliauti, tačiau biudžetas yra ribotas? Tokiu atveju siūlome išbandyti kelias gudrybes, kurios leis sumokėti mažiau, tačiau pasiekti norimą šalį lėktuvu taip pat kokybiškai kaip ir kitiems keleiviams, kurie mokėjo brangiau. 

Pigūs skrydžiai – puiki galimybė pasiekti net ir pačias atokiausias šalis, svarbiausia, patogiai ir tuo pačiu saugiai. Tik reikia mokėti ieškoti bilietų, kurie šiuo metu internete – kaip ant delno.

Paskutinės minutės pasiūlymai

Skrydžiai pigiau kainuos palaukus paskutinių dienų iki jo. Mitas, kad reikia bėgti į lėktuvą paskutinę minutę ir tikėtis, kad bus bilietų. Deja, labai dažnai kainos tokiu atveju tampa dar didesnės, tad sutaupyti tikrai nepavyks.

Svarbiausia yra sekti pasiūlymus savaitę, dvi iki skrydžio, kadangi būtent tada ir viešinami patys pigiausi bilietai.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius

Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie geriausius pasiūlymus – tokiu atveju siūlome užsisakyti naujienlaiškius, kuriuos siūlo daugelis svetainių. Dėl to Jums nereikia mokėti, nereikia nieko daryti, o patys geriausi pasiūlymai Jums bus atsiunčiami asmeniškai. Patogu, tiesa?

Pigių skrydžių bendrovės

Visada geriausia ieškoti pasiūlymų pas tuos, kurie siūlo ne akcijas, tačiau nuolat palaiko pigius skrydžius. Tokių įmonių yra ne viena, tad pirmiausia su jų galimybėmis ir siūlome susipažinti. Vėlgi, pats paprasčiausias būdas – internetu. Be jokio vargo ir greitai pamatysite – kur jie siūlo keliauti pigiai.

Bagažo niuansai

Galiausiai, pigiau skristi bus ir tokiu atveju, jeigu nepirksite papildomai bagažo. Žinoma, keliauti su didesniu daiktų skaičiumi patogiau, tačiau dažniausiai bagažo kainos – tikrai nedžiugina nei vieno.

Štai todėl siūlome kompaktiškai pakuoti lagaminus, nes tai yra puiki galimybė pigiau sumokėti ir už bilietus į tam tikrą šalį. Kadangi lagaminai kainuoja visose avialinijose – bet kuriuo atveju sutaupysite – kad ir per kur bei kur skrendate.

Gera keliauti, gera pažinti kitas šalis ir nuostabu, kad šiuo metu beveik kiekvienas turi tokią galimybę. Taigi, viskas remiasi į kiekvieno žmogaus poreikius, lūkesčius, kurie – kinta, tačiau esant įvairioms pasiūloms – kiekvieno svajonės gali virsti realybe.