Namai

Saulės kolektoriai: galimybės, kurias renkasi vis daugiau lietuvių

Gyventi ekologiškai šiuo metu yra ne tik labai paprasta, tačiau dažnai ir patogiau, kadangi tvarios sistemos dažniausiai inovatyvesnės, tad ir jos geriau pritaikytos XXI amžiaus žmogui. Apskritai džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi tvarų gyvenimą ir tai daro ne dėl to, kad skatina valstybė, tačiau dėl savęs, kadangi suvokia, kad taip saugo gamtą, o tuo pačiu ir save.

Viena tokių galimybių yra saulės kolektoriai, kurie prisideda prie gamtos puoselėjimo. Ir labai daug. Jeigu anksčiau juos rinkosi tik verslai, kuriems reikia daug energijos, tai pastarieji vis labiau populiarėja ir namuose, mažuose šeimos ūkiuose, kurie renkasi tvarų gyvenimą.

Kainos – krenta

Labai ilgai saulės energija buvo siejama su didelėmis kainomis. Kodėl? Kadangi tai, kas yra ekologiška – buvo laikoma ir labai brangu. Džiugu, kad vis labiau mažėjančios paslaugų bei įrangos kainos skirtos tvariam gyvenimui – skatina žmones jas rinktis.

Kadangi šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete – tai padeda kur kas greičiau rasti tai, ko reikia, pasirinkti Jums labiausiai tinkamą alternatyvą. Ir jeigu saulės kolektoriai atrodo kiek per didelis žingsnis – siūlome namuose integruoti bent jau kitas įrangas, mažesnes, tačiau tokias, kurios taip pat rūpinasi gamta.

Subsidijos galimybės

Taupantiems taip pat siūlome nepamiršti, kad LR kartu su ES siūlo subsidijas kolektoriams įsigyti. Kainas bus mažesnė, tačiau kokybė – tokia pat puiki. Sekite informaciją, kuri dažniausiai pateikiama LR Aplinkos Ministerijos puslapiuose ir pasinaudokite galimybe sumokėti mažiau, tačiau gyventi draugiškai su gamta.

Jeigu subsidijų aprašai Jums atrodo per daug sudėtingi – siūlome kreiptis į kolektorius parduodančius specialistus, kurie puikiai išmano įstatymus, nuostatas ir gali padėti Jums sutvarkyti visus reikalingus dokumentus subsidijai gauti.

Tinka bet kokiam būstui

Daugeliui patinka tai, kad kolektorius tinka beveik bet kokiam būstui. Tai atveria galimybes išnaudoti sistemų funkcionalumą savo poreikiams. Ne tik verslui, kuris dažniausiai užsako didelius kiekius, tačiau ir žmonėms, kurie turi labai mažus namukus, kuriems reikalingi ir mini korektoriai. Jų galimybės yra labai plačios bei įvairios, tad atitikimo kokybė – bus tikrai patenkinanti poreikius.

Tarkitės su specialistu

Galiausiai, dėl labiausiai Jums tinkamo kolektoriaus būtinai reikia tartis su specialistu. Jo darbas yra padėti Jums rasti tokią sistemą, kokios reikia ir kuri labiausiai tinka Jūsų būstui. Rinktis pačiam be specialisto dažniausiai sunku, ne visada įmanoma. Dėl to siūlome skirti dėmesio smulkmenoms ir tuo pačiu pasikliauti ekspertu, kuris tikrai visada žino geriau, nes tai yra jo kasdienė duona.

Gera, kad šiuo metu ekologija yra taip plačiai išvystyta. Ir gera, kad ji savo kainomis prieinama daugeliui. Svarbiausia yra išnaudoti galimybes.