Namai

Savo nagus prižiūrėti galime ir namuose

Kaip prižiūrėti nagus namų sąlygomis, kad jie būtų tvirti, sveiki ir žvilgantys? Namuose prižiūrėti nagus nėra sudėtinga. Taip, tai gali būti nuobodu ir atimti daug laiko, tačiau jei įvesime keletą priežiūros taisyklių ir jų laikysimės, reguliariai atlikdami procedūras namuose, laikas, kurį iš pradžių skiriame nagų būklei palaikyti, ateityje greitai atsipirks geros būklės gražiais nagais, nes jie – tai mūsų vizitinė kortelė.

Kiekvienas iš mūsų žino, kad prižiūrėtos rankos ir nagai yra geriausia ne tik moters, bet ir vyro reprezentacija. Tai vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos pastebime susitikę su nauju žmogumi. Lygiai taip pat, kaip žiūrime į batus, plaukus ar odą. Mūsų išorė svarbi pirmo kontakto metu, čia nėra ko apgaudinėti. Būtent dėl to verta nagais pasirūpinti ne tik dėl gero pirmo įspūdžio, bet, visų pirma, dėl savęs, kad gerai jaustumėtės savo kūne.

Prižiūrėtos rankos, lygūs, sveiki ir rausvi nagai daug pasako apie mūsų sveikatą. Tai ne tik estetikos klausimas, bet ir mūsų psichofizinės būklės požymis. Nagai daug pasakys apie mūsų sveikatą, nes būtent jų būklė labai dažnai parodo, ar esame sveiki, ar su mumis kažkas negerai, bet to dar nežinome.

Kaip prižiūrėti nagus namuose?

Kaip savo veido oda rūpinamės kasdien, taip ir nagais turėtume rūpintis. Reguliarumas pasiteisina kiekvienoje srityje, o juo labiau savo išvaizdos priežiūroje, nes poveikis matomas kone akimirksniu.

Jei norite išmokti prižiūrėti nagus ir odeles, išmokite pagrindinių taisyklių, kurios padės susitvarkyti rankų ir nagų išvaizdą.

Įsitikinkite, kad jūsų nagai yra tolygūs. Kreivi ir lūžinėjantys nagai ne tik atrodo negražiai, bet ir labai vargina bei dirgina atliekant kasdienes veiklas – užkliūna už drabužių, lūžinėja ir t.t. Dildyti nagus reikėtų sausai, naudojant stiklinę ar popierinę dildę, kurią visada valdome viena kryptimi – kairėn arba dešinėn. Taip sukursite norimą nago plokštelės formą ir išvengsite nelygių kraštų.

Rūpinkitės odelėmis aplink nagus. Drėkinkite ir sutepkite juos alyvuogių aliejumi arba specialiai sukurtomis priežiūros priemonėmis, tokiomis kaip odelių ir nagų aliejai, rankų kremai ir pan. Daugiau priemonių odelių priežiūrai galite rasti čia: https://groziovita.lt/product-category/nagu-odeliu-prieziura/ .