Paslaugos

Skaidrių skenavimas – paslauga, kuri atgaivina praeitį

Džiugu, kad šiais laikais gana paprastai galima naujam gyvenimui prikelti seną video vaizdą, įrašus, nuotraukas, net skaidres, kurios gali būti kaupiamos ilgus metus, tačiau koks tikslas, jeigu nebus galimybių jų peržiūrėti.

Iš ko ir į ką?

Tokiu atveju, turint skaidrių, galimas skaidrių skenavimas. Tai yra paslauga, kurios metu skaidrės yra perkeliamos į kitą formatą. Tokį, kurį žmogus, XXI amžiaus, turi galimybę peržiūrėti. Skenuotas skaidres daugelis specialistų gali pateikti šiuose skaitmeniniuose formatuose – JPG, TIFF, BMP. Visgi, yra ir daugiau opcijų, tad kiekvienu atveju reikia domėtis – kokios yra galimybės ir tuo pačiu ką reikia patekti specialistams, kad jie galėtų susitvarkyti su tuo, ką jūs turite. Dažniausiai po skaitmeninimo – specialistai skaidres įrašo į žmogui labiausiai tinkamą laikmeną: USB , HDD, SSD, CD.

Su rėmeliais ar be jų?

Kai kurie specialistai sutinka suteikti paslaugas tik tokiu atveju, kai foto skaidrės yra su rėmeliais arba jų. Jeigu turite ir tokių, ir tokių variantų, žinoma, visada geriausia yra tartis su tais, kurie teikia platų paslaugų spektrą. Tokiu atveju galėsite būti ramus, kad skaidrės rėmeliuose bus sutvarkytos lygiai taip pat kokybiškai kaip ir tokios skaidrės, kurios yra be rėmelių.

Paslaugos teikimas

Jeigu Jus domina tokia paslauga kaip fotojuostos skenavimas arba skaidrių prikeliamas antram gyvenimui – svarbiausia rasti specialistus, kurie gali atlikti šiuos darbus. Kai kurie bandydami sutaupyti kreipiasi į tuos, kurie teikia paslaugas nelegaliai. Deja, dažnai ne tik kad negaunama tokia kokybė, kokios yra tikimasi, tačiau taip pat ir skaidrės gali būti sugadinamos.

Sutaupyti galima palaukus akcijų arba užsisakius didesnius paslaugų kiekius, kadangi tuomet dažniausiai specialistai daro nuolaidas. O skaitmeninti galima ir video, ir garso įrašus, nuotraukas.

Turiu daug klausimų…

Jeigu vis tiek nėra iki galo aišku, kaip yra atliekama tokia paslauga, siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir tuo pačiu padėti geriau suprasti – ką gausite po skaitmeninimo paslaugų. Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt