Namai

Sodo traktoriuko pasirinkimas: į ką atkreipti dėmesį?

Džiugu, kad į sodo priežiūros darbus šiuo metu galima įtraukti įrangą, kuri padeda sutaupyti labai daug laiko ir tuo pačiu optimizuoja darbus. Viena tokių yra sodo traktoriukai, kurie ilgus metus buvo siejamai su prabanga, o šiuo metu dėl mažėjančių kainų tampa prieinami daugeliui.

Tiesa, traktoriukų yra daug ir labai įvairių. Su modeliais galima susipažinti čia https://parkutechnika.lt/vejos-pjovimo-traktoriai. O kaip rasti tą, kuris tikrai geriausias?

  1. Galingumas.

Kad ir kokia sodo technika bus perkama bei ieškoma – galingumas yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam reikia skirti dėmesį. Jis lemia – kaip našiai įranga veiks ir tuo pačiu kokius konkrečius darbus su ja pavyks atlikti. Ramumo vardan visada siūlome rinktis galingesnius. Tuomet bet kokie sodo poreikiai bus patenkinantys.

  1. Traktoriuko plotis.

Kitas svarbus aspektas yra plotis. Ne tik dėl to, kad technika kartas turi pravažiuoti pro sunkiai įveikiamas vietas, tačiau ir dėl to, kad traktoriukas dažnai turi ir žoliapjovės funkciją. Norisi, kad pjauti reiktų kuo mažiau, taip? Tokiu atveju reikia rinktis platesnius traktoriukus.

  1. Ratai.

Rinkitės su didesniais, kadangi tokia technika ne tik važiuos stabiliau, tačiau taip pat ir neužklimpsite, kai oras bus prastas, tačiau darbus reikės atlikti.

  1. Žoliapjovė ir žolės surinkimo galimybė.

Traktoriukas turi lengvinti Jūsų darbus, dėl to siūlome rinktis funkcionalesnius. Geras pasirinkimas yra tokia žoliapjovė, kuri surenka žolę. Tai leis ne tik džiaugtis kur kas gražesniu sodu, tačiau ir greičiau atliekamais darbais.

  1. Rinkitės pagal gamintoją.

Taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojui. Štai pavyzdžiui STIHL gamintojo traktoriukai jau seniai yra vertinami rinkoje. Jį pasirinkę galite būti ramus, kad Jums tarnaus daug metų ir kai dirbs – tai darys profesionaliai.

Kad ir kokios technikos reikia – visada siūlome tartis su specialistais. Pavyzdžiui, jeigu reikalingi kultivatoriai (juos galite įsigyti https://parkutechnika.lt/motoriniai-kultivatoriai). Atsiminkite, kad rinkoje atsiranda vis daugiau inovatyvių modelių. Dažniausiai tokius labiausiai ir apsimoka pirkti, kadangi jie ne tik tarnauja našiau, tačiau ir turi daugiau galimybių.