Mada

Suknelės moterims, kurioms jau virš 60-ties

Su kiekvienais metais vis labiau pasitinkant brandos amžių norisi vis tiek išlaikyti tinkamą stilių. Nors ir sulaukus tokių metų, bet dėvėti sukneles norisi lygiai taip pat kaip ir pačioje jaunystėje. Žinoma, stilius turėtų kardinaliai keistis, bet suknelės moterims tikrai neturėtų būti numestos į toliausią spintos kampą. Tad šiame straipsnyje pateiksime patarimus, kokio stiliaus sukneles vertėtų rinktis tokio amžiaus moterims, kokių klaidų vengti ir kur jas įsigyti.

Tinkami pasirinkimai

Svarbiausia žinoti, kad renkantis sukneles visada vadovaukitės tai, kas jums gražu ir nepirkite to, ko kas akiai yra nemiela. Nes didžiausia tikimybė, kad tokia suknelė nebus nei karto apvilkta. Tad tokio amžiaus moterims patartina rinktis ilgas arba bent jau kelius dengiančias sukneles. Vargu ar pasirinkus labai trumpas jausitės patogiai ir gražiai. Be to, tokioms moterims jau labai svarbu ir kokybė, tad jas galite rinktis pasiūtas iš natūralių audinių, tokių kaip linas, šilkas ar medvilnė. 60-ties sulaukusios moterys gali rinktis sukneles, kurios turi raštus, tačiau jie neturėtų būti per daug sudėtingi. Jeigu esate iš aukštesnių moterų, galite pasirinkti suknelę, kuri yra su plačiu sijonu. Bet jei esate neaukšto ūgio, geriau šio varianto nesirinkti, nes tai dar labiau pabrėš jūsų nedidelį ūgį. Jeigu negalite pasidžiaugti plonu liemeniu, tada rinkitės variantą, kuris nėra įliemenuotas ir krenta laisvai.

Netinkami pasirinkimai

Vyresnio amžiaus moterims nereikėtų rinktis suknelių su stambiais gėlių žiedais. Jei vis dėl to norite gėlėtos suknelės, geriau rinkitės su smulkiais žiedais, tai atrodys žymiai geriau. Taip pat į šalį reikėtų atidėti sukneles, kurios turi sudėtingus raštus, nes jie sendina. Tokio amžiaus moterims reikėtų vengti suknelių, kurios turi daug blizgučių. Toks tipas geriau tinka dėvėti  paauglėms. Taip pat nereikėtų rinktis pernelyg trumpų ir vos šlaunis dengiančias sukneles. Jeigu vis dėl to nežinote, ar išsirinkote tinkamo modelio, visada galite pasitarti su parduotuvėje dirbančiais darbuotojais, kurie duos geriausius patarimus.

Kur galima įsigyti tokiam amžiui tinkančias sukneles?

Didelį suknelių pasirinkimą galite rasti internetinėje parduotuvėje Patricijos.lt  . Platus jų pasirinkimas leis rinktis ne vien tik vyresnio amžiaus moterims, bet ir jaunesnėms. Bus galima rinktis iš įvairių modelių, spalvų. Be to, didelis pasirinkimas jas leis įsigyti tiek kasdienai, tiek ruošiantis į šventę. Dar jei vis dar neturite savo svajonių suknelės apsilankykite minėtoje internetinėje parduotuvėje.