Automobiliai

Vertinga informacija apie padangas

Kaip ilgiau išlaikyti padangas kokybiškomis?

 

Norite kuo ilgiau išlaikyti padangas kokybiškomis? Tuomet turėtumėte žinoti, jog svarbu ne tik tai, kokias padangas perkate, bet ir tai, kaip jas prižiūrite. Kuo daugiau laiko skirsite priežiūrai, tuo didesnė tikimybė, jog padangos išliks kokybiškomis ne vieną sezoną. Jeigu nenorite, jog tektų padangas keisti kas porą metų, teks išmokti jomis deramai pasirūpinti. Sužinoti daugiau apie padangų priežiūrą galite pasikonsultuodami su konsultantais padangų parduotuvėse arba tiesiog panaršydami internete.

Ar galima naudoti padangas ne sezono metu?

Padangas būtina naudoti pagal sezoną. Priešingu atveju ne tik galite greičiau sudėvėti padangas, bet ir užsidirbti baudą. Žiemos metu galima rinktis tik žiemines ir universalias padangas. Tam tikrais atvejais reikia atkreipti dėmesį į tai, jog žieminės padangos negali būti dygliuotos. Kai kuriose šalyse jos uždraustos, todėl būtina pasidomėti, jog netektų susidurti su nesklandumais. Vasaros metu galima rinktis ir vasarines padangas, ir žiemines, ir universalias. Visgi šiltuoju metu praktiška rinktis tik vasarines arba universalias padangas, kadangi žieminės neišliks kokybiškos dėl karščio ir netinkamos kelio dangos.

Pirkti naujas ar naudotas?

Tiek naujos padangos, tiek naudotos turi privalumų. Visgi naujos padangos turi jų kur kas daugiau nei naudotos. Pirkti naujas padangas apsimoka, kadangi jos ne tik ilgiau tarnaus, bet ir nereikės jaudintis, kokiomis sąlygomis buvo prižiūrimos padangas. Jeigu norite keliauti saugiai ir negalvoti apie padangų kokybę, tuomet nesirinkite naudotų padangų. Visgi išimtinais atvejais ir naudotos padangos gali praversti. Pasitaiko atvejų, kai pardavėjai neparduoda naujų padangų, todėl jiems tenka sumažinti kainą ir parduoti naujas padangas kaip naudotas. Tokios taisyklės, kadangi padangos, sulaukusios tam tikro amžiaus, jau nebesiskaito kaip naujos. Tokiu atveju verta pirkti naudotas padangas, kadangi jos gali būti nemažiau kokybiškos nei naujos.

Kodėl verta pirkti internetu?

Pirkti padangas internetu apsimoka dėl daugelio priežasčių. Jūs gaunate ne tik galimybę įsigyti prekes pigiau, bet ir nereikia vargintis ir ieškoti būdų, kaip atvežti padangas į reikiamą vietą – tai padaro kurjeris už jus. Pirkti internetu verta dar ir dėl to, kadangi tai užtrunka daug trumpiau nei perkant padangas fizinėje parduotuvėje. Pagalvokite, kiek laiko užtrunkate parduotuvėse, kol peržiūrite visas prekes? Prekes renkantis internetu, galima visas jas peržiūrėti vos per keletą minučių. Akivaizdu, jog pirkti padangas apsimoka internetu, kadangi galima nemažai sutaupyti.