Mada

Viskas apie gelinį laką

Šiuolaikinės moterys savo išvaizda rūpinasi gana preciziškai. Tad idealiai atliktas manikiūras jau tampa ne privalumu, o būtinybe. Dabar turbūt reta moteris lakuojasi nagus pati namuose įprastu nagų laku. Gelinis lakas – neabejotinas favoritas, kai kalba sukasi apie nepriekaištingai atliktą manikiūrą. Gelinis nagų lakavimas yra tikras išsigelbėjimas moterims, kurios nori kasdien džiaugtis gražiais nagais, nenutrupėjusiu laku ir įdomiu nagų dizainu. Groziobaze.lt konsultantės teigia, jog įsigiję gelinio lako rinkinį su visais reikalingais papildomais produktais ar įrenginiais, nepriekaištingą manikiūrą nesunkiai pasidarysite ir namuose.

Gelinio lako privalumai ir trūkumai

Be abejonės, gelinis lakavimas, kaip ir bet kuri kita grožio procedūra, turi savų privalumų ir trūkumų. Vienas iš pagrindinių privalumų – gelinis lakavimas visų pirmiausia sutaupo laiką ir nagai  išlieka gražiai nulakuoti net iki 3 – 4 savaičių. Tuo pačiu paminėsime ir trūkumą. Atlikti naują manikiūrą prireikia tik dėl to, kad nagai atauga ir atrodo neestetiškai. Tuo tarpu, pats gelinis lakas gali atlaikyti ir pusantro mėnesio ar net ilgiau.

Didelis šių lakų privalumas – ilgalaikis gelis suteikia galimybę džiaugtis įvairių spalvų ir dizaino nagais. Ko nepasakysi apie paprastą laką. Nagų dekoravimui į pagalbą pasitelkiami  lipdukai, štampukai, akutės, perliukai, įmantrūs piešiniai, blizgučiai. Taigi, fantazijai ribų nėra.

Galiausiai, jeigu nulūžo nagas, jaudintis tikrai neverta. Jums bus priaugintas gelinis nagas, kuris padės prailginti nagą tiek kiek reikia ir išsaugoti likusių nagų ilgį.

Kaip trūkumą galima paminėti vis dar gajų mitą, jog gelinis lakas savo sudėtimi kenkia nagų plokštei. Galbūt prieš eilę metų taip ir buvo. Gerai žinomos  pasaulio kompanijos, gaminančios priemones nagams, šiandien skiria didelius finansinius resursus jų gamybai, tyrimams ir tobulinimui. Tokios investicijos leidžia užtikrinti gelinio lako nekaltumą.

Gelinis nagų lakavimas namuose

Kaip supratote, galima pasidaryti kokybišką gelinį lakavimą ir namuose. Tiesiog tam tereikia šiek tiek žinių, patirties ir kokybiškų priemonių. Šiandien nesunkiai išsirinksite tikrai vertingus gelinio lakavimo rinkinius. Užsukite į groziobaze.lt ir tuos įsitikinsite patys. Mes tepaminėsime,  kokių priemonių prireiks:

  • kokybiškų ir sterilių įrankių manikiūrui;
  • UV ar LED lempos, kad galėtume išdžiovinti nagų laką;
  • nago plokštelės nuriebalintojo (labai svarbu jei norite, kad nagų lakas greitai neatšoktų);
  • nago plokštelės grunto;
  • bazės. Tai pirmas sluoksnis prieš gelinį laką;
  • norimos spalvos gelinio lako;
  • viršutinio nagų lako sluoksnio – topo. Tai apsauginis sluoksnis;
  • aliejuko odelėms;
  • rankų kremo.