Mada

Viskas, ką reikia žinoti apie gelinį manikiūrą

Jei ieškote ilgalaikio manikiūro, tuomet gelinis manikiūras yra tinkamas pasirinkimas. Kitaip nei įprastas nagų lakas, kuris gali suskilinėti ir išblukti jau po kelių dienų, gelinis nagų lakas išliks nepakitęs ir blizgus iki dviejų savaičių. Tačiau kokių priemonių reikia norint pasidaryti tobulą manikiūrą? Skaitykite toliau ir sužinokite!

Gelinio manikiūro pagrindai

Gelinis manikiūras paprastai pradedamas nuo bazinio skaidraus arba natūralios spalvos gelinio lako sluoksnio užtepimo. Šis bazinis sluoksnis padeda sukurti pagrindą tarp nagų ir spalvoto lako, o tai reiškia, kad jis išliks daug ilgiau nei įprastas nagų lakas. Užtepus šį sluoksnį, reikėtų užtepti vieną ar du spalvoto  lako sluoksnius. Svarbu naudoti kelių spalvų gelinį laką, jei planuojate kurti sudėtingus raštus – su kelių spalvų laku tai padaryti daug lengviau.

Užtepus pasirinktas spalvas, laikas dengti viršutinį sluoksnį. Viršutinis trijų fazių lakas yra absoliučiai būtinas, kai darote gelinį manikiūrą. Jis padeda užtvirtinti jūsų dizainą ir neleidžia, kad bet kokios atplaišos ar įbrėžimai sugadintų jūsų išvaizdą. Viršutinis sluoksnis taip pat padeda suteikti dar didesnį blizgesį, kuris išliks, kol nuimsite nagus

Kiekvieno manikiūro sluoksnio kietinimas yra svarbus žingsnis, kurio nereikėtų praleisti. Kiekvieną sluoksnį 30 sekundžių palaikykite po LED šviesa – tai padeda sukietėti ir užfiksuoti dizainą, kad jis nenukristų net po dušu ar indų plovimu!.

Nesiseka? Įsigykite gelinio nagų lakavimo mokymų kursą

Jei sunkiai sekasi sukurti tobulą  manikiūrą, galbūt verta lankyti mokymo kursus. Gelinio nagų lakavimo kursai gali būti nuo pradinių iki pažengusiųjų, juos galima lankyti daugelyje didžiųjų Lietuvos miestų. Profesionalus mokytojas gali padėti išmokti gelinio manikiūro pagrindų, taip pat patarimų, kaip kūrybiškai kurti dizainą.

Rinkitės tik kokybiškus gaminius.

Norint pasidaryti profesionaliai atrodantį gelinį manikiūrą, visada reikia naudoti kokybiškus produktus. Pigūs arba nekokybiški nagų lakai greitai išbluksta ir suskilinėja, todėl jūsų manikiūras neišliks taip ilgai, kaip turėtų. Investuokite į gerus, profesionalų rekomenduojamus produktus.

Norintiems sutaupyti – pirkite internetu. Daugelyje internetinių parduotuvių taikomos nuolaidos ir nemokamas pristatymas, todėl geriausius gaminius galite rasti už mažesnę kainą.