Laisvalaikis

Žaidimai su sekso lėle: kaip ją naudoti?

Norite išbandyti sekso lėlę masturbacijai arba žaidimams trise, kartu su dar vienu žmogumi? Tokiu atveju siūlome rinktis kuo natūraliau atrodančią, kadangi tuomet pojūčiai bus kur kas gilesni. Kol vieni mėgaujasi tokia draugija, tuo tarpu kiti vis dar nedrąsiai domisi tokiu variantu, kadangi jis gali paprasčiausiai… gąsdinti. O kaip naudotis sekso lėle?

Porai ar vienam?

Sekso lėlių universalumas yra tas, kad nėra jokių taisyklių, kurios apibrėžia – kaip ji gali būti naudojama. Ji puikiai tinka masturbacijai, kai žmogus nori mėgautis buvimu su ja vienas, ir tuo pačiu ji puikiai tinka porai, kurie siekia į savo gyvenimą įtraukti kažką naujo, tai yra, išbandyti seksą trise, tačiau nedomina kitas žmogus. Tokiu atveju lėlės tampa patrauklia alternatyva. Taigi, svarbiausia, kad šiuo metu patvarios lėlės tinka bet kokiam seksui, bet kokiam aktyviam kontaktui. Jos išliks kokybiškos net ir tokiu atveju, kai lovos žaidimai bus dažni.

Sekso galimybės ir Jūsų poreikiai

Sekso lėlės dažniausiai atrodo labai tikroviškai, tarsi tikras žmogus, tad natūralu, kad su jomis galima išdarinėti bet kokius dalykus, kurie tik Jums atrodo patrauklus ir kurie fantazijose buvo jau seniai. Galima išbandyti analinį seksą, žinoma, įprastą – vaginalinį, galiausiai, oralinį, kadangi modernios lėlės pagamintos taip, kad galėtų pagal poreikius išsižioti. Lėlių pasiūla rinkoje labai plati, tad nuo pasirinkti žaisliuko kinta ir jos galimybės.

Tinkama priežiūra

Jeigu norite, kad lėlė tarnautų daug metų – tokiu atveju jai reikia skirti šiek tiek dėmesio. Po žaidimų., žinoma, nuprausti, nuvalyti dulkes, taip pat, atsiradus kokiems nors defektams – pirmiausia sutvarkyti, o tik tada naudoti. Visa tai – daiktui, sekso žaislui, kuris leis Jums daug metų nesijausti vienišam ir tuo pačiu išbandyti tokius dalykus, kurie galbūt su tikru žmogumi – atrodė baugūs.

Svarbiausia yra išdrįsti. Visa kita – tai tik smulkmenos. Galiausiai, nėra taisyklių, instrukcijų, kurios nurodo – kaip naudotis tokia lėle. Tai yra jūsų fantazijos reikalas ir ją išlaisvinti – tikrai verta.