Paslaugos

Laidojimo paslaugos

Laidojimo paslaugos: gedėkime artimųjų be papildomų rūpesčių

 

Artimojo mirtis visuomet sukrečia labai stipriai kiekvieną mūsų. Tuomet laidojimo rūpesčiai gali tapti nepakeliamai sunkūs. Netekties valandą geriausia visais šiais rūpesčiais palikti rūpintis laidojimo biuro darbuotojams, nes artimiesiems šiuo laiku reikia atsisveikinti su velioniu, palydėti jį į  paskutinę kelionę. Vienas iš aktualiausių klausimų organizuojant laidotuves – šarvojimo salės parinkimas. Šarvojimo salės Vilniuje gali pasiūlyti išties daug tik jums priimtinų variantų.

Užsakydami šarvojimo salę pas ilgametę patirtį turinčius laidojimo paslaugų tiekėjus gausite geriausius pasiūlymus, į kuriuos bus įtraukta viskas, ko reikia ramiam ir komfortiškam atsisveikinimui su velioniu. Nors šarvojimo salės nuoma yra vienas pagrindinių laidojimo įmonių klientų reikalavimų, dažniausiai prireikia ir kitų paslaugų, sakykim katafalko nuomos, velionio kūno paruošimo, velionio į kapines palydėjimo ir kt. Laidojimo namai, teikiantys visas įmanomas atsisveikinimo su velioniu paslaugas – didelė paspirtis. Jums tai išties bus į naudą, nes  nemažai išlaidų, susijusių su velioniu, laukia ateityje: minėti metinių, ketvirtinių paminėjimai, paminklas, kapavietės priežiūra ir kt. Turėtumėte žinoti, jog šioje srityje dirbantys specialistai puikiai suvokia situacijos sudėtingumą ir trapumą, todėl jie moka lanksčiai ir jautriai reaguoti į kliento pageidavimus.

Tad ko galima tikėtis nuomojant šarvojimo salę? Tam, kad būtų sukurta atitinkama atmosfera jaukioje šarvojimo salėje bus įrengtos kėdės ar suolai susirinkusiems, žvakidės su žvakėmis, stovai vainikams, skoningai įkomponuotos jūsų asmeninės dekoracijos ir, be abejonės, negarsiai grojanti gedulinga muzika. Visus reikiamus elementus, padėsiančius sukurti reikiamą nuotaiką, visuomet galima suderinti su organizatoriais.

Kalbant apie šarvojimo salių ir kitų laidojimo paslaugų kainas, reikia pabrėžti, jog, susidūrę su artimo žmogaus mirtimi pirmą kartą, daugelis žmonių galvoja, jog profesionalų paslaugos kainuos beprotiškus pinigus. Taip tikrai nėra. Svarbiausia yra nesivaržyti ir aiškiai išdėstyti savo poreikius ir galimą skirti sumą. Papasakokite biuro darbuotojui, kuo jie turėtų pasirūpinti ir jie pateiks jums aiškią paslaugų kainų sąmatą bei įvertins, kiek visa tai turėtų kainuoti. Daugelis laidojimo namų veikia ištisą parą ir net nakties metu darbuotojai pakels ragelį ir atsakys į Jums reikalingus klausimus bei suteiks pagalbą.