IT

Dažniausiai užduodami klausimai apie iPhone galinį stiklą ir jo keitimą

Apple gaminiai visada pasižymėjo išskirtiniu dizainu. Ne išimtis ir iPhone telefonai, kurių nugarėlėse naudojamas stilingas stiklas. Jis ne tik atrodo prabangiai, bet ir turi svarbią funkciją – belaidį krovimą. Deja, niekas nėra apsaugotas nuo galinio stiklo dūžių. Tokiu atveju kviečiame pasinaudoti telefonų taisyklos Phonefix paslaugomis.

Jei sudužo iPhone galinis stiklas, jums turbūt kilo daug klausimų apie jo keitimą. Todėl šiame straipsnyje atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar visada reikia pakeisti iPhone galinį stiklą?

Jei jūsų telefono stiklas sudužo, tikriausiai svarstote, ar būtina jį pakeisti. Nors sudužęs galinis stiklas neatrodo patraukliai, tai neturi įtakos jo funkcijoms – gebėjimui rašyti žinutes, skambinti ir naršyti socialinėje erdvėje. Tiesa, vis dėlto jis gali paveikti vieną funkciją – belaidį krovimą. Be to, įskilęs galinis stiklas laikui bėgant gali įpjauti ir subraižyti rankas, o dideli galinio stiklo gabalai gali net nukristi nuo prietaiso. Pro įskilusį stiklą lengva patekti dulkėms ir vandeniui, kurie gali rimtai sugadinti vidinius komponentus, todėl šiuo atveju jį pakeisti būtina.

Jei telefono nugarėlėje matote tik nedidelius įbrėžimus, galite palikti galinį stiklą tokį, koks yra. Tačiau apsvarstykite galimybę įsigyti telefono dėklą, kad išvengtumėte žalos ateityje.

Kur kreiptis, jeigu mano iPhone galinis stiklas sudužo?

Visada siūlome kreiptis į profesionalaus remonto centrą. Tiesa, kai kurie žmonės bando galinį stiklą pakeisti patys. Nors tai gali padėti sutaupyti pinigų, primygtinai rekomenduojame remontą patikėti profesionaliems meistrams, nes tai gana sudėtingas darbas. Jei tai padarysite netinkamai, galite patirti daugiau žalos nei naudos, ypač pakenkti  galinės kameros korpusui.

Kokia galinio stiklo keitimo kaina?

Daugelis žmonių nustemba, kad iPhone galinio stiklo keitimas gali būti brangesnis nei priekinio stiklo keitimas. Galinio stiklo keitimo kaina skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant tai, kokį iPhone modelį turite, kur renkatės jį remontuoti ir ar jūsų įrenginiui taikoma garantija.

Galinio stiklo keitimo gali padėti išvengti telefonų dėklų naudojimas. Jeigu nenorite naudoti dėklo, apsvarstykite apsauginio stiklo galimybę.