Namai

Ką padaryti, jog vonios kambarys atrodytų nepriekaištingai?

Vonios kambarys toks pats svarbus, kaip ir miegamasis, svetainė ar virtuvė. Jame praleidžiame mažiau laiko, tačiau tai nereiškia, jog jo interjerui nereikia skirti dėmesio. Ypatingos vonios plytelės bet kokį vonios kambarį gali paversti išskirtine poilsio oaze. Galite susikurti prabangios medienos, molio atspalvio karališką vonios kambarį. Galite prisiminti akmens raštus, lengvą blizgesį, marmurą. Galbūt rinksitės glazūruotas, matines, o gal patiks blizgios vonios plytelės. Tai jūsų pasirinkimas, tuo tarpu mes prižadame užtikrinti platų ir kokybišką asortimentą.

 

Kodėl Linea vonios plytelės?

Mūsų komandai vonios plytelės reiškia kur kas daugiau nei tik plyteles. Mes siekiame, jog kiekvienas klientas gautų išskirtinę, unikalią ir savo istoriją turinčią prekę. Jeigu pasirinksite akmenį imituojančias vonios plyteles, tai žinokite, jog tai nėra tik vonios plytelės. Tai konkretus akmuo, turintis konkrečią struktūrą, savitą atspalvį, net bruožus.

Vienos vonios plytelės pasižymi prabanga, elegancija. Kitos turtingos natūralia, gamtos kupina harmonija. O gal skandinaviškas stilius? Mes norime, jog kiekvienas galėtų kurti ir sukurti. Mūsų vonios plytelės leis Jums patiems susikurti išsvajotą erdvę, kurioje pradėsite ir pabaigsite savo dieną.

 

Kokios vonios plytelės tiktų Jūsų norams įgyvendinti?

Teraco efektas – terarazzo rašto betonas su mozaikos gabaliukais. Išskirtinis dizainas, spalvos ir kolekcija. Tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Žiemos atspalviai su terazzo raštais suteikia jaukumo, modernumo ir žaismingumo. Tinka tiems, kam svetimas nuobodulys.

Marmuro efektas tai nestandartiniai sprendimai, kuriuose vyrauja tiek šviesios, tiek tamsios ar ryškios spalvos, jos persipina tarpusavyje taip sukurdamos šedevrą.

Akmens faktūra – puikus būdas perteikti gamtos grožį, natūralumą ir žemiškas spalvas. Tokios vonios plytelės labai tikroviškai atkuria akmens raštus, perteikia jo grožį ir savitumą. Sukuria švaros, harmonijos pojūtį.

Tai tik dalis siūlomų variantų. Cemento, medžio efektas, vienspalvės, tekstūrinės ir kitos vonios plytelės yra pasiekiamos mūsų el. parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje.

Leiskite mums patarti, suprasti Jūsų norus ir pasiūlyti geriausią variantą.

Vonios kambarys – poilsio, ramybė ir švaros vieta, kurioje negali būti vietos chaosui, nepasitenkinimui ir netinkamoms, nekokybiškoms vonios plytelėms.