Namai

Naujų butų statybos Vilniuje: pilna ar dalinė apdaila?

Naujų butų statybos Vilniuje: pilna ar dalinė apdaila?

Naujo būsto įsigyjimas, įrengimas ir kraustymasis yra vienas maloniausių ir džiugiausių gyvenimo etapų. Vis dėlto, naujų butų statybos Vilniuje dabar vyksta beveik kiekviename mikrorajone, tad ir butų variantų pasiūla – didžiulė. Visgi, prieš įsigyjant nuosavą būstą, labai svarbu atsakyti sau į klausimą, ar butas turėtų būti su pilna ar su daline apdaila. Paaiškinsime, kokie yra naujų butų statybos Vilniuje skirtumai tarp pilnos ir dalinės apdailos.

Surasti atsakymą, į klausimą, kas geriau, ar rinktis būstą su daline apdaila, ar su pilna bei ar samdyti intejerjo dizainerį, ar pasikliauti savo pačių skoniu ir estetikos pajutimu, yra gana sudėtinga. Dažniausiai žmonės atsakymų į šiuos klausimus ieško per pinigų ir kainos prizmę. Vis dėlto, vieno vienintelio ir teisingo atsakymo – nėra. Pilna butų apdaila reikalauja žymiai didesnių pradinių investicijų, negu dalinė, tačiau vėliau jums nebereikia sukti galvos dėl baldų, statybininkų ar kitų meistrų paieškos. Tuo metu jeigu renkatės butą su daline apdaila, investicijų gal prireiks ir mažiau, tačiau laiko sugaišite daugiau. Vis dėlto, ir dėl finansų negalite būti tikri, kadangi nežinote tiksliai, kiek ir kokių meistrų galite tekti samdyti, kiek galėtumėte sumokėti už baldus ar visus kitus apskritai reikalingus techninius sprendimus. Žinoma, kai kuriuos apdailos darbus galite atlikti ir patys ar paprašę artimųjų pagalbos, tačiau turėtumėte labai gerai pasverti savo galimybes ir laiką, ar tikrai pavyks viską įgyvendinti taip, kaip norite, kad vėliau netektų gailėtis.

Vis dėlo, dalinė apdaila turi ir kitų pliusų. Tokiame būste galite realizuoti savo vidinį interjero dizainerį ir įsirengti namus pagal savo norus. Jeigu turite aiškią namų interjero viziją, ją bus žymiai lengviau įgyvendinti erdvėje su daline apdaila, kadangi patys galėsite nuspręsti, kam bus paskirta kiekviena namų erdvė, kokios spalvos joje dominuos ir kokie baldai turėtų atsirasti. Patys kurdami savo namus galėsite išnaudoti savo kūrybiškumą ir sukurti namus, kurie atspindėtų jūsų šeimą, charakterį bei pomėgius.

Naujų butų statybos Vilniuje dabar vyksta tiek su pilna, tiek su daline apdaila. Svarbiausia, prieš priimant sprendimą pasverti visus „už“ ir „prieš“ bei tinkamai įvertinti savo galimybes. Štai nauji butai Žvėryne Vilniuje statomi su daline apdaila.