Namai

Jaunuolio kambarys: kokius baldus rinktis?

Įrengti kambarį mažam vaikui, regis, juokų darbas – spalvos, žaismingi elementai, pasakų ar filmukų herojai yra tos detalės, kurios čia labai tiks ir patiks kambario šeimininkui. Tačiau ūgtelėjusio vaiko kambarys neretai tampa šiokiu tokiu galvos skausmu tėvams. Juo labiau kad įrengti jį reikia ne tik atsižvelgiant į simpatijas, bet ir į funkcionalumą.

Baldų tipas

Jaunuolio kambarys neturėtų būti perkrautas baldų – įkurdinkite čia svarbiausius pagal kambario funkcines zonas. Taip kambaryje turėtų atsirasti patogi ir kokybiška lova, rašomasis ar kompiuterio stalas, ergonomiška kėdė, spinta drabužiams, patalynei ir kitiems daiktams. Jei kambarys erdvus, jaukumo ir funkcionalumo suteiks knygų lentyna ar kelios pakabinamos lentynos.

Medžiagos

Kambarys jaunuoliui paprastai įrengiamas žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, todėl svarbu pasirinkti stabilius, tvirtus, kokybiškus baldus. Puikus pasirinkimas bus mediniai, taip pat medžio plokščių baldai. Jie demonstruos labai geras savybes ir atrodys reprezentatyviai.

Koloritas

Jaunuolio baldai turėtų harmoningai įsilieti į bendrą kambario spalvų paletę. Tiesa, jei paauglys mėgsta drąsesnius spalvų derinius, nereikėtų bijoti rinktis ir ryškesnių, originalių baldų. O galbūt galvojate kas kelerius metus atnaujinti apdailą? Tokiu atveju geriau investuoti į universalių spalvų baldus, pavyzdžiui, rinkitės baltus, rudus, pilkus.