Paslaugos

Noriu įsirengti maumedžio terasą – ką būtina žinoti apie jos priežiūrą?

Vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje, kai kalbame apie lauko apdailą ir eksterjero dizainą – maumedinių lentų terasos. Jos ir puikiai atrodo, ir yra ganėtinai patvarios, lyginant su kitų rūšių, pigesne ar prastesne mediena. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad maumedis – vis tiek medis, ir jis bijo tam tikrų aplinkos sąlygų. Jeigu svarstote apie tokios terasos įsirengimą, jūsų prioritetų sąraše turėtų būti alyva maumedžio terasai. Apžvelkime, kodėl tai yra bene svarbiausias elementas jos priežiūroje.

OSMO – kokybiška alyva maumedžio lentų terasoms

Kaip vieną geriausių pavyzdžių galime išskirti OSMO vieno sluoksnio glazūrą aliejų HSPLUS. Jūs galite rinktis iš daugiau nei 10 skirtingų atspalvių ir savo terasai suteikti norimą išvaizdą.

Viena geriausių šios priemonės savybių yra tai, jog ji pasidengia ir pilnai apsaugo medieną vos vienu sluoksniu. Alyva atstumia vandenį, tačiau neatima iš medienos galimybės kvėpuoti, todėl ji nėra tokia paveiki skilimams bei panašiems pažeidimams. Be to, alyvos savybė įsiskverbti giliai į pluoštą reiškia, kad ja padengtas medis atrodys gyvybingai bei sveikai. Na, o OSMO priemonės gaminamos iš labai kokybiškų ir aplinkai nepavojingų medžiagų, todėl jomis ištepti maumedinės terasos lentas tikrai verta!