Paslaugos

Vaškų tipai

Vaškavimas šiandien yra vienas populiariausių laikinų plaukų šalinimo būdų, ir tam yra rimta priežastis. Depiliuojant vašku plaukai atauga lėčiau nei skutantis, nes plaukeliai pašalinami iš folikulų. Vašką taip pat galima vaškuoti profesionaliai salonuose arba namuose naudojant lengvai naudojamus vaško rinkinius.

Vis dėlto žmonėms, kurie bijo vidutinio skausmo šalinant plaukelius, tai gali kelti baimę. Jei bandote išsiaiškinti, kaip teisingai atlikti depiliaciją vašku, paskaitykite apie septynias vaško rūšis, naudojamas plaukelių šalinimui, kad sužinotumėte, kuri iš jų geriausiai tinka jūsų kasdienybei. Čia išryškinome vaškas depiliacijai privalumus ir trūkumus!

Paruoštos naudoti vaško juostelės

Tai dažniausiai plaukų šalinimui naudojamas vaškas, kurį pažįsta dauguma iš mūsų. Jame naudojamas šaltas vaškas, jau padėtas ant juostelės ir paruoštas naudoti be kaitinimo. Kadangi jis iš anksto paruoštas, taip pat nelieka vietos pertekliniam tepimui ir nėra pavojaus nudeginti odą. Tai patogu, greita ir lengva pasiimti su savimi keliaujant.

Galimi trūkumai: Priklausomai nuo kokybės ar prekės ženklo, gali prireikti daugiau nei poros paspaudimų, kad šiuo metodu veiksmingai pašalintumėte plaukelius. Tai gali sukelti sudirginimą ar paraudimą, jei tam tikrą vietą vis iš naujo depiliuosite vašku, o tai ilgainiui gali būti skausminga ir kenksminga jūsų odai.

Šiltas kietasis vaškas

Kaip rodo pavadinimas, šios rūšies vaškas yra kietas, todėl prieš naudojant jį reikia pašildyti. Jis tampa pakankamai plastiškas, kad būtų galima jį plonai paskirstyti ant odos, o atvėsęs sukietėja, todėl jam naudoti nereikia popierinių juostelių. Šiltas vaškas apvynioja plauką ir atvėsęs tvirtai jį suima, todėl plaukai pašalinami švariau ir sklandžiau, o vaškas pakartotinai toje pačioje vietoje nepadaugėja.

Galimi trūkumai: Šiltas kietasis vaškas labiau prilimpa prie plaukų sruogų nei prie odos, todėl didesniuose plotuose su ilgesnėmis plaukų sruogomis gali būti, kad sruoga nutrūks viduryje, nepašalinus plaukų šaknų. Be to, kadangi prieš tepant vaškas yra kaitinamas, netinkamai naudojamas jis taip pat gali sukelti odos nudegimus.

Geriausiai tinka: Tiems, kurie paprastai plaukelius šalina viršutinės lūpos, pažastų, bikinio zonose, nes mažesnis pakartotinio naudojimo kiekis reiškia mažesnę sudirginimo ir nelygumų atsiradimo riziką šiose plonos odos jautriose vietose.

Šiltas minkštas vaškas

Naudojant šiltą minkštą vašką, lyginant su šiltu kietu vašku, reikia naudoti juosteles. Atsižvelgiant į jo minkštą tekstūrą, jį daug lengviau paskirstyti ant didesnių plotų, pavyzdžiui, rankų ar kojų. Jis taip pat gerai prilimpa ir prie plonų plaukelių, todėl yra veiksmingas daugeliu atvejų ir daugeliui odos tipų. Tačiau patartina rinktis kreminį šiltą minkštąjį vašką, o ne dervos pagrindu pagamintą vašką, nes pirmasis yra švelnesnis odai.

Galimi trūkumai: Šiltas kietasis vaškas, kaip ir šiltas kietasis vaškas, vis tiek turėtų būti naudojamas atsargiai, nes jį naudojant neišbandžius, ar karštis jau yra priimtinas jūsų odai, gali atsirasti odos nudegimų ar sudirgimų.

Geriausiai tinka: Tiems, kuriems reikia kuo efektyviau atsikratyti plaukelių didesnėse kūno vietose.

Šaltas vaškas

Šaltas vaškas yra puiki šilto vaško alternatyva, ypač jei nesijaučiate pakankamai pasitikintys savimi, kai šiltas vaškas liečiasi prie odos. Tačiau šaltas vaškas paprastai būna mažiau plastiškas nei šiltas vaškas, todėl ant plaukelių sunku sukurti lygesnį sluoksnį.

Galimi trūkumai: Kadangi šaltas vaškas labiau prilimpa prie plaukelių ir odos, pasitaiko atvejų, kai jį pašalinti būna daug skausmingiau. Be to, jis ne taip veiksmingai šalina plaukelius kaip šiltas vaškas, todėl tikėkitės, kad per depiliacijos vašku seansą teks kelis kartus jį pakartoti.

Geriausiai tinka: Tiems, kurių plaukeliai švelnesni ir plonesni, net ir didesniuose plotuose, ir yra jautresni karščiui.