Receptai

Patarimai, kurie leis pasigaminti pačius skaniausi žuvies kotletus

Mūsų mityboje turėtų būti įvairus maistas. Taip esame kur kas labiau tikri, kad gauname visas reikalingas naudingas medžiagas ir įvairius vitaminus. Bent jau kelis kartus į savaitę rekomenduojama valgyti žuvį. Tačiau neretai ją paprastai iškeptą valgyti pabosta ir taip palaipsniui jos imama atsisakyti. Kad to nenutiktų ir žuvis ganėtinai dažnai būtų jūsų maisto racione, vienas iš receptų, kuris galėtų pakeisti paprastai iškeptą žuvį yra žuvies kotletai. Tad, kaip skaniai juos galima pasigaminti, papasakosime šiame straipsnyje.

Kokią žuvį geriausia pasirinkti?

Skaniausi žuvies kotletai gali išeiti praktiškai iš bet kokios žuvies, tad kiekvienas gali rinktis tokią, kokia yra skani. Kadangi tokios rūšies kotletai turėtų būti be jokių žuvies atšakų, tad geriausia rinktis tokias, kuriose jų yra nedaug arba jos lengvai išsiima ir yra nedidelės. Pasirinkus žuvį su dideliu kiekiu ašakomis pasidarysite sau nemažai darbo, nes tikrai užtruksite, kol visas kruopščiai išimsite. Skaniems kotletams pagaminti reikėtų rinktis šviežią žuvį.

Patarimai, kurių privalu laikytis

Kad žuvies kotletai gautųsi tikrai skanūs, pateikiame kelis patarimus, kurie padės tai įgyvendinti:

  • Kad kotletai būtų purūs, reikėtų naudoti grietinėlę. Ją reikėtų pilti į gaminamą masę.
  • Žuvų kotletai geriausia išlaikys skonį tada, kai bus malami per kuo stambesnę mėsmalę. Jeigu tokios neturite, nesunkiai žuvies mėsos gabaliukus galite susmulkinti peiliu.
  • Jeigu jaučiate, kad minkoma kotletų masė yra per skysta, ją tiesiog galite nuspausti rankomis arba į ją įdėti piene išmirkyto batono.
  • Šių kotletų skonį puikiai pagyvins, jei į juos bus įdėta šiek tiek kiaulienos arba vištienos.
  • Jeigu norite, kad jie gautųsi ypač sultingi, formuodami kotletus į jų vidurį įdėkite truputį sviesto.
  • Svogūnai taip pat gali padėti padidinti jų sultingumą. Tad jei išsirinkote ganėtinai sausą žuvį, į jos masę svogūnų pagailėti tikrai nereikėtų.
  • Kotletus patartina formuoti drėgnomis rankomis.

Su kuo skaniausia valgyti žuvies kotletus?

Kadangi žuvis tinka beveik su visomis daržovėmis, tad drąsiai prie žuvies kotletų galite rinktis tokias pačias daržoves. Prie jų taip pat tiks tiek bulvės, tiek ryžiai, tiek kitos kruopos. Jeigu mėgstate marinuotas ar raugintas daržoves, jas taip pat galite rinktis prie šių kotletų. O jei norite, kad visas patiekalas būtų tobulas, nepamirškite pasigaminti gardaus padažo. Jie taip pat gali būti labai įvairūs.